PŘEDSTAVUJEME: Primulus – blog o mužských záležitostech

Všimli jste si, že se čím dál zvětšuje počet mužů, kteří mají problémy s impotencí? Na vině jsou mnohé faktory, které si představíme níže, a často si člověk může účinně pomoci sám. Léky na zlepšení erekce jsou však dobrým byznysem, a tak většina mužů sáhne po nějakém přípravku známém z televizní reklamy.

Příčiny problémů s erekcí a výkonem v posteli u mužů jsou v dnešní době zcela zřejmé. Většina lidí má dnes sedavé zaměstnání, nesprávně se stravují a holdují návykovým látkám. Obvykle je nenapadne, že je to špatný styl života, dokud se neobjeví problémy.

Jedním z prvních ukazatelů, že něco v životě není v pořádku, jsou problémy s erekcí. U každého muže přichází v jiném věku. Někdy jsou například vedlejším projevem vážnější nemoci (typicky cukrovka), ale dost často je způsobuje právě špatný životní styl. Aby mohlo tělo, včetně pohlavních orgánů, správně fungovat, potřebuje pravidelný přísun vitamínů a dalších nezbytných látek.

Přečtěte si, co pomáhá

Pomoc tedy můžete najít i v běžných potravinách. Chcete-li vědět, jaké pokrmy skrývají zázračné látky na potenci, přečtěte si to například na Primulus.cz/blog. Výborné jsou například hovězí maso, kakao, špenát či ryby obsahující hořčík. Dále radí pít černý čaj, šťávu z červené řepy či granátového jablka. Možná to nejsou zrovna nápoje, které byste si s chutí dali v neděli po obědě, ale jsou zdraví prospěšné a pomohou vám navýšit hladinu testosteronu. Ten je totiž pro výkonnost v posteli klíčový.

Klíčem je podpora produkce testosteronu

Za libido a funkci mužských pohlavních orgánů je zodpovědný především hormon testosteron. Možná víte, že se používá jako forma dopingu ve sportu, podporuje totiž lepší výkony – na běžecké dráze i v posteli.

Na podporu produkce testosteronu dobře působí například hořčík a zinek. Látky, které ho podporují, se však dají doplňovat i formou doplňků stravy. Kolikrát je to přijatelnější a pohodlnější, než se krmit zdravou stravou.

Jestliže tedy máte v plánu pořídit si nějaký doplněk stravy usnadňující erekci, dobře zvažte, zda by to mělo být něco na styl známé Viagry, nebo spíš přírodní produkt na podporu testosteronu. Přípravky typu Viagra obsahují různé účinné látky jako například Sildenafil. Oproti tomu přírodní produkty v sobě mají extrakty z bylin, vitamíny, hořčík, zinek a další látky, které tělo běžně potřebuje a dostává je z potravy. Jistě chápete, že druhá varianta je pro tělo přirozenější.

Ostatně důkazem je sám přípravek Primulus obsahující zinek, vitamíny D3, D6 a C, hořčík, selen, pískavici řecké seno, kotvičník zemní a extrakt z černého pepře. Není v něm nic neobvyklého, a díky tomu je levnější a při jeho užívání nehrozí žádné vedlejší účinky.

18540-primulus-krabicky-velkamaletabletky-vizualizace

Nevěříte, že pár základních vitamínů a látek má takový vliv na testosteron? Nastudujte si o něm bližší informace na blogu webu Primulus a uvidíte sami.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru