Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: PESKLUB – Donášková služba krmiva, která u nás nemá obdoby

PŘEDSTAVUJEME: PESKLUB – Donášková služba krmiva, která u nás nemá obdoby

Donáškové služby potravin jsou u nás běžné, lidé si běžně objednávají čínská či italská jídla. Avšak často se také zapomíná na naše mazlíčky, pro které se na českém trhu objevila “spása” v podobě vydařeného projektu PESKLUB, který vám zajistí pravidelný přísun krmiva pro vašeho pejska či kočičku.

Jak jsme již shrnuli v úvodu, jedná se o novou donáškovou službu, která poskytuje efektivní řešení pro majitele domácích mazlíčků po stránce jejich potravy. Princip celé této služby je naprosto jednoduchý, dokáže ho pochopit i dítě.

Ušetření času

Pravidelné shánění granulí pro psy nebo kočky v nejrůznějších internetových či kamenných obchodech zabere až zbytečné množství práce. Stejně většinou u těchto dvou metod může nastat situace, že buďto zboží nemají skladem nebo vy na to při všem tom shonu zapomenete a s hrůzou zjistíte, že domácí mazlíček nebude mít další den co jíst. Právě v této situaci zjistíte, že potřebujete projekt jako je pesklub.cz.

Jak to celé funguje?

Navštivte jeho stránky, vyberte si krmiva, která má váš mazlíček v oblibě a následně jen stačí zadat interval, v kterém je budete chtít posílat a máte vyhráno. Nic víc, žádné zdlouhavé nakupování. Záležitost, která vám kradla zbytečný čas je prostřednictvím několika kliknutí vyřešena. Navíc, když přijde čas, tak vám automaticky přijde email o odeslání vaší objednávky a vy budete mít jistotu, že váš miláček nebude o hladu.

15169192460_3e585c0834_k

Inspirace v zahraničí

Musíte uznat, že se jedná konečně o službu, která je pro něco užitečná a dá se říci i celkem praktická. Ještě před nedávnem bychom podobný projekt se stejným záměrem v českých vodách marně hledali. Avšak v zahraničí se jedná o běžnou a celkem také populární věc, která tam s úspěchem funguje.

Výhody?

Celý tento systém obnáší samozřejmě řadu výhod, které by bylo vhodné zmínit. Na začátku jsme již říkali, že s využíváním této služby se zbavíte starostí se sháněním krmiv. Dále budete mít samozřejmě záruku čerstvého krmiva té nejlepší kvality, té nejlepší značky, za což může opět skvělý a vypracovaný systém celé služby pesklub.cz. Ti totiž vědí, přesně co potřebujete, takže nemusí nic skladovat týdny, ale vše realizují v co nejkratším období, aby objednávky dorazily v co nejlepší stavu. Nesmíme také zapomenout zmínit finanční výhody, neboť při pravidelných dodávkách je mnohem lepší plánovat dopravu, což má za následek srážku ceny, což na konec pocítí především zákazníkova peněženka. A jak jsme již říkali, budete mít mnohem více času, který můžete strávit péčí o vašeho mazlíčka.

Užívání služby pesklub je zcela zdarma, což znamená, že za ni zákazníci nemusí nic platit a nepodepisovat žádné smlouvy. Kdykoliv, když budete chtít, tak si objednávku odložíte nebo úplně zrušíte.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru