Představujeme: Peoplelovepeople.com – vtipy, povídky, seznamka – vše na jednom místě

Peoplelove.com - seznamka

Internetové seznamování je poměrně opomíjený a v českém prostředí snad i trochu tajuplný segment, který je v navíc posledních letech obecně válcován sociálními sítěmi. Přitom jde o zajímavou oblast, neboť ke hledání partnera online se uchyluje čím dál tím více lidí.

A platformy typu Facebook k tomu nejsou zrovna úplně perfektně uzpůsobené. Proto vznikl projekt Peoplelovepeople.com, který však na rozdíl od jiných seznamek poskytuje svým uživatelům kromě seznamování také spoustu zábavy. V jednotlivých podsekcích jsou pro čtenáře připraveny, básničky, povídky, citáty a také pohádky.V případě, že sami znáte nějaký dobrý vtip, napsali jste báseň nebo povídku a chcete se o tyto texty podělit s celým světem, máte možnost. Každý uživatel může do databáze serveru Peoplelovepeople.com přidat další vtipy, povídky či jiné texty a obohatit také tento web.

Perlou této stránky je zpovědnice, ve které se můžete anonymně svěřit a vyslechnout si rady od ostatních. A také sekce se vtipy, v níž se nachází stovky neotřelých humorných anekdot. Na webu Peoplelovepeople.com si můžete založit také vlastní blog a začít si tak tvořit vlastní deníček. Kdo ví – třeba váš styl psaní bude nakonec tak poutavý, že se z vás stane brzo internetová celebrita. Jestliže se vám nechce zakládat vlastní blog, máte k dispozici pořád dostatek čtiva, které vytvoří na svých blozích jiní uživatelé. V současné chvíli se pracuje na překladu webu do dalších jazyků (zejména do ANJ), brzy si tak budete moci počíst i texty v anglickém jazyce. Od toho kroku si vlastníci portálu slibují ještě větší rozšíření uživatelské základny, více fanoušků, více autorů, více blogerů, více pohádkářů a více všeho :-). Uvidíme, jestli se jim to skutečně nakonec zadaří a Peoplelovepeople.com bude další úspěšný český projekt.

Další vtipy naleznete na adrese: https://vtipy.peoplelovepeople.com/

Internetové seznamování je poměrně opomíjený a v českém prostředí snad i trochu tajuplný segment, který je v navíc posledních letech obecně válcován sociálními sítěmi. Přitom jde o zajímavou oblast, neboť ke hledání partnera online se uchyluje čím dál tím více lidí.

A platformy typu Facebook k tomu nejsou zrovna úplně perfektně uzpůsobené. Proto vznikl projekt Peoplelovepeople.com, který však na rozdíl od jiných seznamek poskytuje svým uživatelům kromě seznamování také spoustu zábavy. V jednotlivých podsekcích jsou pro čtenáře připraveny, básničky, povídky, citáty a také pohádky. Perlou této stránky je zpovědnice, ve které se můžete anonymně svěřit a vyslechnout si rady od ostatních. A také sekce se vtipy, v níž se nachází stovky neotřelých humorných anekdot. Na webu peoplelovepeople.com si můžete založit také vlastní blog a začít si tak tvořit vlastní deníček. Kdo ví – třeba váš styl psaní bude nakonec tak poutavý, že se z vás stane brzo internetová celebrita. Jestliže se vám nechce zakládat vlastní blog, máte k dispozici pořád dostatek čtiva, které vytvoří na svých blozích jiní uživatelé. V současné chvíli se pracuje na překladu webu do dalších jazyků (zejména do ANJ), brzy si tak budete moci počíst i texty v anglickém jazyce.

Další vtipy naleznete na adrese: https://vtipy.peoplelovepeople.com/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

 • Zase další kopie Líbka? Takových už tu bylo a úspěch moc neměli.

  • Podle mě je tato celkem zdařilá. Nebo minimálně – své publikum si našla. Hned bych ji neodsuzoval. I když uznávám, že koncept mohl přijít s něčím novým. Na druhou stranu – s čím? Nějaký nápad? Sám bych nevěděl, čím uživatele nalákat či jak se odlišit od ostatních

   •  Publikum si najít mohla, ale otázkou je, jestli si ho i udrží. ;-)
    Ano, vymyslet něco nového není lehké, ale pro začátek stačí mít originální design – něco jako xteen.cz nebo badoo.com a badoo je technicky a funkčně skvělé (sice když mu dáte heslo k mailu, tak drze spamuje, ale nemusíte mu ho dát a nespamuje) a druhá věc, že má hodně věcí placených, ale zase nějak vydělávat musí a nemají ani řádek reklamy na webu, takže adblock není třeba alespon tady.

   • Promiň za pozdní odezvu – komentář skončil ve spamu – nevím proč. Originální design mít mohou. Na druhou stranu – proč měnit něco, co funguje či fungovalo jinde? Mně ten web přijde celkem přehledný, i když samozřejmě by se to dalo navrhnout i lépe. Třeba by ten originální design ničemu nepomohl – naopak by to bylo kontraproduktivní. Ohledně toho, jestli si publikum udrží – šanci na to maji – je tam více důvodů, proč přijít na jejich web. Není to čistě jen seznamka – to je asi nejdůležitější. Řeknu to takhle – vzhledem k tomu, že zrovna pomahám rozjet podobný projekt (Leyter.com), tak ono vymyslet způsob, jak udržet lidi na takovém webu není zrovna prdel. Badoo je perfektně funkční, ale právě částečně vyrostl díky tomu spamování :-)

   • A já už myslel, že proběhla cenzura .. a on akorát zafungoval spam filtr :-D
    Tak možná, že to úspěch mít bude, ale proč zvolili anglický název, když to stejně tipuju na výhradně českou službu..

    Leyter znám z doslechu, stejně jako AskYou.cz či singletones.com, akorát lidi se tam nějak nehrnou, nebo alespon né z Ostravy (jsem jen na tom posledním).

    No Badoo na spamování vyrostlo, a Líbko na něho asi brzo dojede :D http://neddy.name/2012/spam-libimseti-cz/

   • Cenzura je jenom na debily pouzivajici vulgarni vyrazy. To neni tvuj pripad :-) Anglicky nazev – je to uz z casti prelozene do ANJ – je to i zminene v clanku (edit probehl dnes :-)). Leyter rozjedeme, ale chce to udelat hodne uprav prave proto, aby se tam lide hrnuli.

   •  Hmm, disqus.com je sice lepší než fb comments, ale ted koukám, že se to s přibývajícím počtem reakcí trapně zmenšuje a stromově řadí.
    Ale k věci- Tak možná, měl autor registrovat i nějakou českou doménu, třeba by se nějaká dobrá našla ;-)

    Hlavně mobilní verzi, případně kvalitní App pro mobily.

   • Disqus opravime. Taky se mi to nelibi. Mob. verze – nevim, jak na Badoo, ale na vetsine techto seznamek, pokud tam neni zajimavy textovy obsah, mobilni verzi skoro nikdo nevyuziva…

Nahoru