Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: OfficeMap.cz – Najděte si svou vysněnou kancelář

Pro řadu firem je nejobtížnějším krokem v jejich dráze hledání kancelářských prostorů. Leckdy se to zdá jako nadlidský úkol, avšak od toho je tady služba OfficeMap, která vám dokáže rychle a jednoduše poradit s výběrem vaší vysněné kanceláře.

Najít si takové zázemí pro firmu v nějakém větším městě je opravdu tvrdý oříšek, každá firma chce totiž vypadat reprezentativně a s kanceláří o velikosti 5×5 metrů toho asi nedosáhne. Obecně je známé, že najít kancelář je jednoduší v místech, kde je velké spektrum těchto prostorů. Za zmínku tedy stojí například Praha či Brno, kde najdete kancelář mnohem rychleji než v nějakém Zapadákově či maloměstě. Avšak, nevylučujeme to, že se v menších městech nedají nalézt pěkné kanceláře. Každý podnikatel totiž klade jiné nároky a má jiné požadavky.

“Už několik týdnů hledám tu nejlepší kancelář pro moji firmu. Ty prostory, které jsem zatím viděl vypadají otřesně a v takových nemůže rozhodně má firma působit. Co mám tedy dělat? S realitkami je to běh na dlouhou trať.” – typická představa českého podnikatele či majitele společnosti. K tomu tu máme řadu zajímavých služeb, mezi jednu z nich patří například OfficeMap.cz. Tento projekt si klade jediný cíl – najít vám (jako firmě) kvalitní pronájem kanceláří.

bg_2

“Chci novou kancelář, ale není čas. Je tu nový rok a objednávky se u nás ve firmě jen hromadí, co mám dělat?”  – snad každý podnikatel potvrdí, že začátek nového roku je obecně hektické období (pokud nejste výrobce vánočních stromků). Proto se hledání kanceláře může jevit na první pohled jako aktivita, u které strávíte XXX hodin bezmyšlenkovitého hledání toho nejlepšího místa pro vaši firmu. S OfficeMap budete mít vše během několika málo chvil, neboť se jedná o opravdu velmi časově úsporné řešení. V systému máte totiž šanci si navolit, jaké lokace chcete vyhledat a OfficeMap vám ukáže všechny dostupné nabídky pronájmu. Nesmíme zapomenout zmínit sdílení jednotlivých nabídek nebo třeba také jejich rychlé ukládání.

Nutno však upozornit – pro plné užívání služby je na počátku nutná registrace, což je opět jen záležitost několika málo minut.

Nepotřebujete pomoc?

Pokud je však pro vás hledání kanceláří španělská vesnice, lze celý proces výběru svěřit do rukou odborníků, kteří vám poradí a popř. vyberou “kancelář snů”. Jedná se o lepší řešení než vybrat a pak litovat. Jak tedy získat poradce v otázce pronájmu kanceláří? Opět pomůže OfficeMap, kde nabízejí také osobní poradenství, kde opravdu pomáhají lidé, kteří se v této problematice pohybují každý den. Pomohou vám tak najít kancelář, která vás nejen posune o další příčku vzhůru, ale zároveň podpoří jistou dávku efektivity.

Kde pomohou?

Jak jsme tedy již zmiňovali výše, pokud sháníte kanceláře k pronájmu, doporučujeme vyzkoušet službu OfficeMap. Nejenže tento projekt představuje moderní řešení hodné pro typického novodobého podnikatele, ale především neuvěřitelnou úsporu času, což je v životě podnikatele (řekl bych) to nejdůležitější. Doufejme, že se i vám podaří najít tu vysvěnou kancelář!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru