PŘEDSTAVUJEME: Oáza.cz – Internetové elektro na dlani

Nakupování na internetu už řada lidí přestalo vnímat jako hrozbu, ale jako efektivní způsob nákupu. Potřebujete zahradní nábytek, kolo či nový počítač? Vše přehledně a rychle nakoupíte na internetu. Avšak, od koho nakupovat?

Doopravdy kvalitních internetových obchodů je málo. Proto se vždy vyplatí sázet na recenze a pověst daného internetového obchodu. Zrovna nedávno se před námi doma objevila situace, odkud koupit novou mikrovlnnou troubu? Jak vyřešit dopravu? Kde nejlevněji nakoupit?

Na základě recenzí jsme se prokousali až na web www.oaza.cz, což internetový obchod s opravdu širokým sortimentem. Co všechno nabízejí? Klasickou elektroniku (bílé zboží, malé elektrospotřebiče), dále také chytré technologie, vybavení pro domácnost a zahradu apod. Takže na výběr tu doopravdy je.

Vybrali jsme si nejmenovanou mikrovlnnou troubu, po několika dnech v pořádku dorazila. Jaké jsou tedy naše zkušenosti s Oázou?

Potěšilo nás rychlé jednání ze strany zmiňovaného obchodu. Objednávku jsme vyřídili v pondělí dopoledne, v úterý už u nás zboží bylo v naprostém pořádku. Pro informaci, používat jsme ho začali až v úterý večer, ale to je vedlejší. Kromě toho nás příjemně překvapil nákup na splátky essox, což se u velkého množství internetových obchodů moc nevidí. Zde nám rychle pomohli a navíc, umožnili zaplatit v pravidelných splátkách.

Jak poznáte kvalitní obchod? Že se zajímá o své zákazníky

Jak poznáte kvalitní obchod? Že se zajímá o své zákazníky

Pro zajímavost, internetové elektro s pobočkou v Poděbradech se dostalo i na seznam finalistů cen kvality v soutěži ShopRoku, což již o něčem svědčí. Dále o kvalitě tohoto e-shopu svědčí i ostatní recenze, na Heurece kupříkladu budete složitě hledat nějaké nespokojené zákazníky.

Shrnutí

Sám za sebe jsem rád, že se stále na internetu dají nalézt obchody, které nechtějí za každou cenu oškubat klienta. Oáza nám pomohla při výběru, zboží v pořádku doručila a poskytla nám tak plný servis, který si jen zákazník podřadného e-shopu může přát.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru