Nové chytré telefony. V čele se drží Samsung, Apple i Sony

Začátek podzimu s sebou každý rok přináší vlnu nových chytrých telefonů. Který smartphone bude mít nejlepší fotoaparát a který nabídne nejvýkonnější procesor? Podívejte se na náš přehled.

Připravili jsme pro vás přehled nejžhavějších novinek. Nové vlajkové lodi od několika společností vyrážejí do světa. Dáte přednost stereotypu a zavedené značce nebo vsadíte na nováčky a úplné novinky?

Apple iPhone 5C

Levnější verze populárního iPhonu je tady. Prodej je stanoven na začátek listopadu s velikostí 16B a 32GB. Nabídne 8Mpx fotoaparát s dvou-jádrovým procesorem a čtyř-palcovým displejem.

zavřít okno

Apple iPhone 5S

Nejvýkonnější a doposud nejnovější iPhone bude prodáván až ve velikosti 64GB. Musíme ale zdůraznit absenci paměťové karty. Stereo reproduktory zde také nenajdeme. Novinkou je nový operační systém Apple iOS 7. Avšak se nedostane ani do TOP30 nejvýkonnějších smartphonů současnosti. Revoluční novinkou je odemykání obrazovky pomocí otisku prstu.

 LG  G2

Jihokorejská firma LG představila novinku v podobě chytrého telefonu, který by se měl objevit ještě v letošním roce. Velké lákadlo na něm bude více jak 5-palcový displej a čtyř-jádrový procesor. Model se bude prodávat jen ve verzi 32GB.

Samsung Galaxy Note 3

Mobilní gigant Samsung neopomněl Berlínskou konferenci a představil novinku s mnoha příslušenstvím. Prodává se k němu doposud nejlepší mobilní hodinky, avšak nejdražší. Jejich cena je stanovena na 7000 Kč. Jeho displej bude mít skoro 6 palců a pyšnit se může nejvýkonnějším procesorem, což se stává u této firmy už samozřejmostí.

Sony Xperia Z1

Jako poslední se nám představí nová vlajková loď od společnosti Sony, která si pomalu ale jistě získává fanoušky po celém světě. Vodě odolnost u této firmy není žádným překvapením a proto i tento model jí neopomněl. Velikým lákadlem je 21Mpx fotoaparát s příslušenstvím externího objektivu, který se bude moci připojit na záda telefonu.

Komentáře

  • romant

    LG se pomalu konečně dostává na výslunní :-)
    Podle mě to chce rok, dva. čekám teď na G2

Nahoru