Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Nová seznamka Tykadla.cz vám pomůže najít tu pravou lásku

Na světě stále pobíhá poměrně velké množství single lidí (tedy lidí, kteří jsou z nějakého důvodu svobodní – volní). Na českém Internetu je velké množství starých seznamek, které tady jsou spíše jenom kvůli tomu, aby si na sebe vydělaly.  Avšak mezi starými a nudnými dinosaury se objevila nová seznamka, která nabízí mnohem více.

Tykadla.cz je totiž první seznamkou na českém Internetu, která dokáže vyhledat partnera prostřednictvím charakteru osobnosti a filmové role, do které se uživatel hodí svým vzhledem. Nemusíte trávit čas listováním profilů a čtením vlastností. Pokud hledáte rebelku, najdete zde rebelku. Pokud hledáte drsňáka, najdete zde drsňáka. Prostě geniální způsob! Takových typů osobností a filmových rolí je tu více než 100 – již zmiňovaná Rebelka, Drsňák. Dále tu jsou Bohyně, Pohodáři nebo můžete nalézt i dobrodruhy, rockery, vampíry a spoustu dalších. Stačí se jen zaregistrovat!

Proč se registrovat?

A proč se tedy na tuto originální seznamku přihlásit? Tykadla.cz mají zajímavý a zábavný koncept, který byste jen složitě hledali u starých zažitých seznamek. Díky tomu se vám podaří naleznout ideálního partnera šitého na míru.

Filmové hry a žebříčky

Seznamka také nabízí rychlé prohlížení profilů, vynikající komunikaci, soukromý či veřejný chat. Prostě – co víc si přát? Dalším významným plusem je filmová hra, díky které vznikají přehledné žebříčky filmových rolí a osobností. Prostě na této seznamce se nudit nebudete!

Navíc tu mají skvělého administrátora, který by se pro každého klidně rozkrájel.

Tykadla.cz bojují proti falešným profilům

Tým provozující tento originální seznamovací server tvrdošíjně bojuje proti falešným profilům, proto jimi nejsou Tykadla.cz přeplněná, jako tomu bývá na mnoha podobně zaměřených webech. Proto neváhejte a registrujte se na internetovou on-line seznamku, která působí již od června loňského roku na českém Internetu. Za tu dobu má již neuvěřitelných 20 tisíc spokojených uživatelů!  

tykadla_3

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru