Představujeme: Newtravel.cz – internetový prodejce exotických zájezdů

Tuzemský internetový prodejce zájezdů Newtravel.cz spustil sekci s exotickými zájezdy.

Exotické zájezdy najdete na adrese:

https://www.newtravel.cz/exotika

Co se autorům stránek musí nechat, jsou inteligentní filtry na stránce. Standardně si můžete vyberat lokalitu, cenu, typ zájezdu i termín – čím více údajů vyplníte (respektive zvolíte v menu, které se vám po kliku vyroluje), tím lépe pro vás. Zúžíte si výběr zájezdů na minimum a ušetříte si čas. Nebudete muset dlouhé hodiny proklikávat nekonečnou nabídkou zájezdů, které vás vlastně vůbec nezajímají. V tuto chvíli nabízí cestovní kancelář slevu až 25% pro každého, kdo si do konce roku (do 31. 12. 2012) objedná exotickou dovolenou prostřednictvím Newtravel.cz. Při objednání zájezdu do 31. 12. 2012 můžete využít buď tuto slevu a ponížit tak svou útratu za zájezd. A nebo s sebou můžete vzít 1 dítě za pouhou 1 Kč. Pokud vás láka exotika, máte ideální příležitost :-).

Pro ty z vás, kteří aktuálně přemýšlí, že tuto nabídku využijí, je na webu připravena speciální sekce se všemi slevami. Najdete ji na adrese:

https://www.newtravel.cz/akce/

O internetové cestovní kanceláři Newtravel.cz

Společnost New Travel.cz s.r.o., která provozuje i webové stránky Newtravel.cz byla založena roku 2006.  Zprostředkovává prodeje zájezdů od 150 renomovaných cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, které jsou uvedené na Newtravel.cz, jsou pojištěné proti úpadku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru