PŘEDSTAVUJEME: NěmeckýEshop.cz – levně a kvalitně z Německa

Čas od času se rozvíří nějaká kauza, která nám připomene, že v okolních zemích mají potraviny kvalitnější. Občas se také reportéři některých televizních novin nebo nějakého pořadu vydají do německého supermarketu a ukazují, že je možné tam nakoupit levně a v nesrovnatelně vyšší kvalitě. Bohužel to tak skutečně funguje a mnoho Čechů žijících v blízkosti hranic tam na nákupy občas zajede. My, co žijeme ve vnitrozemí, máme docela smůlu. Jezdit tak daleko se opravdu nevyplatí.

Právě pro nás je určen NěmeckýEshop.cz – e-shop, co prodává výrobky z Německa a zasílá je poštou kamkoliv po ČR. Poštovné je závislé na hmotnosti balíčku, ale i při 20 kilech je to pouhých 120 korun, což je částka mnohem nižší než náklady na cestu do Německa. Při takovém objemu nákupu se to určitě vyplatí.

banner-potraviny

Německé potraviny konečně dostupné každému

Stejný obal, stejná cena, jiné jídlo

Nakupovat potraviny na internetu je dnes naprosto normální, vždyť online se dají koupit už i rohlíky. NěmeckýEshop.cz prodává základní potraviny (těstoviny, rýži, pečivo, džemy, medy, čokokrémy, cereálie a müsli, cukrovinky), nápoje, krmiva pro psy a kočky a drogerii. Právě o tu je v e-shopu velký zájem. V dotazníku na webu si zákazníci nejčastěji přejí rozšířit sortiment drogerie. Možná je to tím, že v drogistickém zboží se objevují značky, které se v Česku ani sehnat nedají. V ostatních sekcích se nachází i mnoho výrobků, které můžete znát z našich regálů. Každopádně jelikož provozovatel webu nakupuje zboží v Německu téměř každý den, je možné se s ním dohodnout téměř na čemkoliv, co si od našich západních sousedů přejete dovést.

Většina věcí je v Německu levnějších. Pro příklad uvádíme:

  • Kinder vajíčko s překvapením – v akci za 15 Kč
  • Jahodový džem 250g – 35 Kč
  • Nutella 1kg – 139 Kč
kinder

Rozdíl oproti ČR? Německý nápis a o čtvrtinu nižší cena.

A takhle bychom mohli pokračovat. Kvalita je nesrovnatelně lepší, ceny srovnatelné s českými nebo ještě nižší. Lidé u hranic běžně nakupují v německých obchodech, tak proč bychom nemohli i my z ostatních koutů ČR? Podívejte se na www.nemeckyeshop.cz.

Komentáře

Nahoru