PŘEDSTAVUJEME: Navdy, nenáročný a chytrý spolujezdec

PŘEDSTAVUJEME: Navdy, nenáročný a chytrý spolujezdec

Asi snem každého řidiče je mít kvalitní GPS navigaci, která toho umí mnohem více. Sen se splnil! Do prodeje totiž přijde zařízení, které se jmenuje NAVDY. Jedná se o jakéhosi chytrého spolujezdce, díky kterému můžete telefonovat, psát SMS, tweetovat, … jen za pomocí gest a hlasu.

Každý řidič asi jednou pocítil situaci, kdy se dokonale ztratil, hledal tu správnou odbočku a v tom někdo zavolá. Vy samozřejmě nevíte, co dělat dříve – jestli zvednout telefon nebo přemýšlet, kde zabočit. Avšak, co byste řekli na takového chytrého spolujezdce, který by vám za jízdy umožnil spoustu věcí jenom prostřednictvím gest a hlasu? Hledání správné cesty, psaní SMS zpráv, tweetovat, telefonovat, checkovat Facebook.

navdy_1

Displej 40x jasnější než iPhone

Chytrý spolujezdec NAVDY

To vše nyní můžete dělat jen díky NAVDY. Geniální chytré věcičce do vašeho vozidla. Ve skutečnosti se jedná o technologii, kterou (v dokonalejší verzi) využívají piloti letadel při přistávání. Nejenže vás upoutá celkem moderní design, ale také spoustu vychytávek a funkcí, který chytrá spolujezdec obsahuje. Myslím, že po zhlédnutí propagačního videa, to nenechá žádného řidiče chladným.

Příkazy jako u Google Voice nebo Siri

Jak jsme již zmiňovali, velkou výhodou této věci je ovládání. Odepsat na příchozí mail, psát zprávy, postovat – to vše můžete jenom hlasem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbené příkazy, které jsou známé pro uživatele Google Voice nebo Siri. Jedním takovým významným plusem je přijímání hovorů, které se řídí gestem vaší ruky.

Doufám, že je vám jasné, že se nejedná o nějakou podřadnou a nefungující GPS navigaci. Proč? Především hlavním důkazem je hardwarová vybavenost této věcičky.

Chytrý spolujezdec a multitasking

Chytrý spolujezdec a multitasking

40x vyšší jas než má jakýkoliv smartphone

O kvalitní zobrazování informací se stará 5,1 palcový Head-Up Displey, HQ projektor a také senzor aktivního podsvícení. Samotní vývojáři také komentují, že jas tohoto skvělého a originálního displeje je 40x vyšší než u iPhone nebo jiného chytrého telefonu. To by mělo zajišťovat dobrou viditelnost v případě extrémně slunečného počasí.

Co všechno ještě chytrý spolujezdec má a umí?

Dále nesmíme zapomenout zmínit takovou tu klasickou výbavu – akcelerometr, Wifi, e-kompas, Bluetooth a samozřejmostí je vestavěný mikrofon a reproduktor. Jednou z výhod tohoto spolujezdce je také, že si ho můžete připojit k palubnímu počítači a sledovat tak důležité informace o motoru a stavu vozidla.

Není to jen navigace, je to chytrá navigace

Není to jen navigace, je to chytrá navigace

Chytrého spolujezdce pohání Dual Core s klasickou OS Android ve verzi 4.4. Majitelé iOS nebojte, zařízení je kompaktní s platformami iOS a Android.

V předobědnávce stojí jen 299 dolarů

V předobědnávce stojí jen 299 dolarů

Jednou z nejlepších funkcí je multitasking, který dělá toto zařízení tak výjimečným. Proč? Díky tomu může fungovat například navigace a telefonování zároveň.

A kolik to stojí?

Pokud se vám již toto zařízení líbí, můžete si NAVDY předobědnat za 299 dolarů, což je celkem dobrá cena, neboť za ni můžete pořídit i klasickou navigaci.

Zdroj: NAVDY

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru