Dnes vyšlo 15 článků

Představujeme: Mujrobertek.cz – internetový sexshop

Představujeme: Mujrobertek.cz – internetový sexshop

Mujrobertek - ukázka úvodní stránky sexshopu

Je celkem běžnou praxí, že internetové obchody s erotickými pomůckami nemají zrovna nějaký sexy design. Eshop Mujrobertek je však světlá výjimka. Má stylově laděnou grafiku, která rozhodně neurazí. Celkově působí obchod přehledně a je radost v něm nakupovat. Jakmile si rozkliknete libovolnou kategorii, můžete si v tomto sexshopu vyfiltrovat zboží (vibrátory, návleky na penis, dráždidla klitorisu, vakuové pumpy, venušiny kuličky, erotické prádlo, erotické soupravy) dle ceny. K tomu slouží posuvník v pravé části stránky.

Tip: Eshop Mujrobertek.cz v těchto dnech láká zákazníky na zajímavé slevy. Ke každé objednávce nyní obdržíte dárek zdarma. U objednávek nad 1000 Kč navíc neplatíte poštovné. Zboží máte doma do 24 hodin. Navíc vše diskrétně zabalené tak, že nelze poznat či jakkoliv blíže identifikovat obsah zásilky.

O Mujrobertek.cz

Zaběhlý internetový obchod s erotickými pomůckami. Zákazníky je vyhledáván zejména pro svou profesionalitu a diskrétnost (zboží je zabaleno do bublinkových bezpečnostních obálek, na kterých je nalepen pouze štítek s adresou zákazníka pro doručení a se zpáteční adresou) . A také protože veškeré vystavované zboží drží tento eshop skladem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru