PŘEDSTAVUJEME: Moje-Pradlo.cz, opravdu kvalitní obchod se spodním prádlem pro ženy

Buďme upřimní, pro řadu lidí je výběr spodního prádla intimní záležitostí. I když jdete jen manželce koupit jednu podprsenku, musíte se jako muž cítit neuvěřitelně trapně. Co když si paní u pokladny o mně bude myslet špatné věci? Co když mě někdo uvidí? A tak dále… Přesně něco takového řešil před necelými 40 lety Roy Raymond.

Chtěl své manželce udělat radost a potěšit ji novým spodním prádlem. Ale při nákupu se cítil neuvěřitelně trapně. Popůjčoval si peníze, kde se dalo a otevřel si vlastní a luxusnější obchod, ve kterém se při nákupu necítíte jako úchyl. Rozjel hvězdný byznys a tak vytvořil celosvětově známou značku, kterou netřeba představovat – Victoria’s Secret. O několik let později svou firmu prodal za 4 miliony dolarů, firma však následně nabrala na neuvěřitelné hodnotě. O dva roky později stála před půl miliardy dolarů a Roy to samozřejmě nemohl rozdýchat. Jak to s ním dopadlo? Skočil z mostu, ale to je vedlejší.

Pointou je, že se z malého a nezajímavého příběhu povedlo vybudovat společnost s globálním jménem. Nyní se však technologie posunuly a nedělají se kolem toho až tak velké tajnosti. Pokud chcete potěšit ženu či jednodušše nakoupit spodní prádlo, stačí vám několik kliknutí a již se díváte na pestrý internetový výběr.

Kde však hledat?

Na internetu je však milion obchodů, kde lze nakoupit kvalitní spodní prádlo, podprsenky či kalhotky. Za zmínku však stojí internetový obchod Moje-Prádlo.cz, který nabízí opravdu rozsáhlý výběr těch nejlepších produktů, těch nejlepších značek (například Lormar). Jen pro zajímavost, v současné době mají k dodání přes jedenáct tisíc položek, které jsou schopny odeslat do druhého dne.

damska-gelova-push-up-podprsenka-lormar-desiderio-bezkosticova-view

Dámská gelová push-up podprsenka Lormar – moje-pradlo.cz

Zároveň nabízí i mnohem více než klasický obchod, mají kvalitní poradenství. Po telefonu vám dokáží poradit s nejrůznějšími problémy a popřípadě i pomoci při výběru.

Další silnou stránkou, kterou je nutné v souvislosti s Moje-Pradlo.cz zmínit je rychlost dodání a možnost vrátit zboží do 14 dnů. Obchod nabízí opravdu seriózní jednání a při pročítání nejrůznějších internetových recenzí jen zřídka narazíte na nějaké negativní reakce.

Česká verze Victoria’s Secret?

V současné době se ani nebojíme říci, že se jedná o takovou českou verzi Victoria’s Secret. Možná nemají armádu modelek a zkušeným profesionálních fotografů, ale mají dostatečný elán a jen jediný cíl – aby od nich každý zákazník odešel s pocitem spokojenosti, což se jim zatím úspěšně daří.

Více z nabídky na www.moje-pradlo.cz!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru