PŘEDSTAVUJEME: Mamaservis.cz, web pro všechny členy rodiny

Český internet je vážně plný zajímavých a perspektivních projektů, do který samozřejmě patří i mnoho méně známých, ale kvalitních webů. Za zmínku stojí například Mamaservis.cz, což není jeden z pochybných internetových bazárků, kde si maminky věčně vyměňují prádlo pro své malé ratolesti, ale jedná se o dobře směrovaný projekt, který rodičům nabízí více možností.

Žádný pochybný bazar, ale kvalitní inzertní web

Zatímco u klasických internetových bazarů, kterých je až nezdravě moc, jsme zvyklí na vyměňování tipů, sdílení fotek s miminkami apod. Zde je to trošičku jiné. Jak uvádějí majitelé webu, nejedná se o bazar, ale o inzerentní web. Co nabízí?

Oblíbený inzertní web Mamaservis.cz

Oblíbený inzertní web Mamaservis.cz

V roli matky na mateřské

Na chvíli se vžijeme do role matky na mateřské dovolené, která se věnuje nějaké rukodělné činnosti. Vzhledem k tomu, že nemůže své výrobky prodávat aktivně „v terénu“, musí si najít jiný prostředek, kde by mohla vyvěsit nabídku. Právě to nabízí již zmiňovaná služba Mamaservis.cz – zázemí pro všechny kreativní maminky, které nechtějí doma jen sedět, ale i přivydělat si při mateřské dovolené.

Nejen výrobky, ale i služby a poradenství

Není to však jen o prodávání domácích výrobků, které pochází z poctivé ruční práce, ale i o službách. Naleznete zde i různé nabídky, které se týkají fotografií (focení během těhotenství) nebo velice oblíbené předporodní poradenství, které pomůže zvednout sebevědomí a snížit strach z porodu. Dále také laktační poradenství nebo dokonce hlídání dětí, které se vždy může hodit.

Nejen výrobky, ale i služby

Nejen výrobky, ale i služby

Opět se na to podíváme z pohledu matky na mateřské

Dejme tomu, že jste nyní matka na mateřské a jste vyučená kadeřnice. Prostřednictvím Mamaservisu můžete nabídnout ostatním rodičům své služby – ostříhání doma za přítomnosti vlastního dítěte, což je samozřejmě super, neboť nemusíte složitě shánět hlídání. Vyplývá z toho, že rodiče jsou na tomto webu inzerenty a zároveň cílovou skupinou!

A proč vůbec využít k inzerci Mamaservis?

Dobrá otázka! Proč vůbec využít této služby, když je v Česku tolik podobných webů? Tak přední výhodou (oproti jiným webům) je, že nabízí inzerci zdarma a nepožadují žádnou provizi, což je jedním z podstatných plusů.

Získání zpětných odkazů pro váš web

Další výhodu mohou využít ti, kteří mají vlastní webové stránky, kde nabízejí např. své výrobky nebo služby, na tomto webu může na sebe odkázat a získat tak kvalitní zpětné odkazy.

To nejlepší místo pro všechny členy rodiny

Na závěr jen dodáme, že z pohledu rodičů se jedná o kvalitní web, který patří mezi špičku inzertních webů, které nabízí služby a výrobky vhodné pro rodiče a děti.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru