Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: LepeBydlet.cz – magazín o bydlení

Všichni chceme mít hezký domov, moderně vybavené místnosti a upravenou zahrádku. Málokdo z nás však má dostatek talentu pro design a dobré nápady, jak svůj domov vylepšit. A právě proto jsou tady odborníci na bydlení, kteří nám poradí.

Chcete-li mít hezký domov, nemusíte si hned najímat bytového designéra. S trochou inspirace a několika dobře mířenými radami to zvládnete bez něj. Přečtete si dostatečné množství informací a komentáře lidí, kteří se o stejnou věc také pokusili, a uvidíte, že to půjde.

Kde hledat inspiraci pro bydlení?

Na internetu určitě dohledáte spoustu zdrojů na stránkách různých magazínů a kutilů. „Novinkou“ mezi magazíny o bydlení je už dávno zavedený LepeBydlet.cz. Funguje už přes deset let, v poslední době byl obsah přidáván pouze nárazově, ale teď se to mění. Od letošního roku začíná fungovat opět naplno, nové články neustále přibývají. Velkým plusem je, že web necílí na odborníky a ani nechce poskytovat odborné rady. Publikuje tipy a triky ohledně toho, jak zařídit interiér, jaké bylinky se dají pěstovat doma, jak můžete vylepšit svou zahradu atd. Vše je popsáno hezky lidsky.

lepebydlet

Rady z vlastní zkušenosti

Pokaždé, když se do něčeho pustíte poprvé, je to pro vás náročné, Až úkol dokončíte, už víte, co jste udělali za chyby, a co byste příště udělali jinak. Faktem zůstává, že některé úkony se v životě (naštěstí) neopakují – například stavba domu. Jestli se něco chystáte dělat poprvé a naposledy, nespoléhejte na své úsudky, raději věřte zkušenějším. Magazín LépeBydlet.cz je plný rad pro kutily, kreativce či zahrádkáře.

Chcete lépe bydlet? Podívejte se do jedné z kategorií a najděte si to, co vás nejvíc zajímá. Ať už je to zahrádka, bytové doplňky, stavba RD nebo pěstování bylinek, určitě se dočtete spoustu zajímavých informací a zajímavé osobní zkušenosti se dozvíte i z diskuzí čtenářů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru