Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Kočičí sluchátka, na které se vybralo přes 17 milionů korun

PŘEDSTAVUJEME: Kočičí sluchátka, na které se vybralo přes 17 milionů korun

Každý z nás má asi své sluchátka na počítač nebo do mobilu. A asi si řeknete, že zde už nejde nic vymyslet. Společnosti Axent Wear se to povedlo. A lidé na tento projekt zaslali více než 800 tisíc dolarů. Důvod? Nestojí za tím žádná převratná kvalita zvuku, ale „pouhá“ kočičí ouška.

Ano, nejde zde moc o funkčnost, na prvním místě je design. Komu by se totiž nelíbili kočičí ouška, které přehrávají hudbu a navíc svítí? Jsou totiž vybaveny LED světly, a při koupi si dokonce můžete vybrat, jak mají svítit. Na výběr máte z modré, červené, zelené a fialové.

Každá barevná kombinace stojí stejně

Každá barevná kombinace stojí stejně

A cena? Jeden pár vás vyjde na 150 dolarů, v přepočtu tedy asi na 3 tisíce. Z toho 115 dolarů je cena za samotné sluchátka, zbylých 35 dolarů pokrývá daně a poštovné.

Za těmito sluchátky stojí dvě absolventky školy University of California, Berkeley a jejich původním cílem bylo vybrat 250 tisíc dolarů.

To, že vyberou více než trojnásobek je nenapadlo ani ve snu. Vsadíme se, že téměř nikoho nezaujalo, že u sluchátek bude i mikrofon nebo že zde bude i externí reproduktor, aby hudbu mohli slyšet i vaši přátelé.

Že vám to nestačí? Pak tu máte ještě jednu možnost. Můžete si pořídit speciální edici sluchátek, které budou mít vámi zvolenou barvu.

Na to si ale musíte připravit 2 tisíce dolarů, v přepočtu tedy kolem čtyřiceti tisíc. A pokud vám jedna barva nestačí, tak za 10 tisíc dolarů si můžete pořídit verzi, která může měnit barvy. Jestli vás tato nabídka zaujala, tak jděte na stránky Indiegogo, kde si je můžete předobjednat ještě dalších 25 dní.

02 03 04 05 06 07

Zdroj: Indiegogo.com, axentwear.com,

 

Komentáře

Nahoru