Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Klenota – Internetové klenotnictví pro každého

Za několik málo dní tu máme nejromantičtější den v roce. Ano, svátek zamilovaných nebo, jak se mu po právu přezdívá, Valentýn je opět po roce tu. Věrní a oddaní partneři nyní navštěvují květinářství, zlatnictví či klenotnictví jen pro to, aby našli své partnerce ten pravý dárek, kterým vyjádří svou nehasnoucí lásku. A na druhou stranu milé a vždy přítulné partnerky shání nějaký vhodný dárek pro svého muže, kterého tak přinutí, aby byl ještě více povolnější.

Vžijme se však do situace muže, který si již několik dní láme hlavu s tím, čím vyjádří svou lásku své osudové lásce. Na prvním místě je vždy nějaký pěkný a blyštivý šperk, kterým nejen vyjádříte svou lásku (což je mimochodem účel), ale také, jak si své partnerky vážíte. Výběr toho pravého je právě to nejdůležitější!

Jak vybrat ten správný?

Možná je to nadlidský úkol, ale když se budete držet následujících tipů, určitě zvolíte správně. Navíc, často s výběrem pomáhají přímo partnerky. Jak? Jdete po městě a vaše přítelkyně se příhodně začne rozplývat nad honosným náramkem či prstýnkem ve vitríně nějakého nejmenovaného klenotnictví. Tím vám chce dosti usnadnit výběr, na vás jen zbývá ta méně příjemná část. Sáhnout do kalhot a ze zadní kapsy vytáhnout peněženku s dostatečně velkou hotovostí.

1511105_537402839711774_1126326807_n

Ale co když se tak nestane? Důležité je vždy pozorování, řada internetových návodů hovoří o tom, že každý muž by měl vždy vědět, jaké šperky jeho partnerka nejčastěji nosí a jak je i kombinuje. Často se na jejím stylu podepisují i koníčky, zaměstnání apod. Pozorujte a také se vyptávejte!

Pokud budete v úzkých, můžete se své partnerky i zeptat, co by si přála nebo požádat o radu nějakou z kamarádek či přímo prodávajícího klenotníka.

Klenot od Klenoty

Moderní doba také otevírá možnosti výběru šperku na internetu, což je leckdy mnohem rychlejší a (s jistotou můžeme říci) pohodlnější. Navíc, na internetu je mnohem více lidí, kterých se můžete zeptat.

Velice oblíbeným internetovým obchodem z oboru je například Klenota.cz, která již 7 let vystupuje na internetu s tou nejkvalitnější nabídkou těch nejrůznějších prstenů, náramků, náušnic atp. O kvalitě tohoto obchodu svědčí nejen 100% chvála a kvalitní reference ze strany zákazníků, ale také pěkně vypadající webová stránka. Hold luxusní design k luxusním šperkům patří! Dále Klenota prodává své zásnubní prsteny (a další kvalitní šperky) do jiných států Evropy, za zmínku stojí například Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Francie a Spojené království Velké Británie.

Snímek obrazovky 2015-02-10 v 14.16.08

Přejeme tedy šťastnou ruku při výběru toho nejlepšího valentýnského dárku!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru