Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Interaktivní stůl vám usnadní čekání v restauraci

PŘEDSTAVUJEME: Interaktivní stůl vám usnadní čekání v restauraci

V ukrajinské dílně Kodisoftu vynalezli geniální věc, která usnadní život číšníkům a návštěvníkům restaurací. Jedná se o interaktivní stůl, prostřednictvím kterého si můžete rychle objednat a svou objednávku zaslat přímo do kuchyně.

Jsme ve 21.století. To znamená, že lze očekávat více a více novinek. Proto tu také jedna je. Asi se vám někdy stalo, že jste přišli do restaurace plné lidí a číšník si vás ani nevšiml. Většinou to končívá tak, že restauraci s prázdným žaludkem opustíte. Nyní už je však jiná alternativa, na kterou pomalu a jistě najíždí spoustu novodobých restaurací. V nich si jídlo můžete objednat prostřednictvím interaktivního stolu, který dokáže ulehčit život vám i číšníkovi, který má následně více času.

Na tento geniální nápad přišli v technologické dílně firmy Kodisoft se sídlem v Ukrajině. A jaká vylepšení ještě technologie IRT (Interactive Restaurant Technology) obsahuje?

 A co všechno IRT umí?

Samozřejmostí je volba jazyka, zobrazení dostupného jídla a pití. Dále ke všemu jsou dostatečné informace o potravinách nebo různé zajímavosti. Prostřednictvím tohoto zařízení si můžete jídlo nejen objednat, ale objednávku zaslat přímo do kuchyně.

Další podstatnou výhodou interaktivního stolu je, že si po dobu čekání na vaši objednávku můžete hrát hry. Závěrem jenom dodám, že interaktivní stůl se zatím využívá (testuje) ve dvou městech – v Oshi na Kypru a Ebony v Dubaji.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru