Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: HomeSweetHome.cz – jak najít bydlení v Praze

Najít bydlení v Praze není snadné. Zkoušet to přes inzeráty na různých inzertních portálech se často nevyplácí. Můžete mít zrovna štěstí, ale je dost lidí, kteří se takhle napálili. Přes realitku je to jistota. Navíc i dobrá realitní kancelář vám v dnešní době umožní prohlídnout si vše podrobně na internetu.

Přesně to vám nabízí nejlepší realitka v Praze roku 2009 a 2011, jejíž nabídku najdete na adrese www.homesweethome.cz. Společnost se na trhu pohybuje už přes 10 let, působí celosvětově, ale má vlastní zastoupení v ČR se sídlem v Praze. Díky mezinárodním zkušenostem má k dispozici propracované inzertní algoritmy, takže zadaný inzerát se dostane k mnoha poptávajícím.

Hledáte bydlení v Praze?

Není nic snadnějšího, než se podívat na prodej bytů na Praze 1 či v jiné části. Na webu Home Sweet Home vás čeká přehledné vyhledávání. Zvolíte si, zda hledáte byt nebo dům, kolik má mít místností a jakou plochu. Samozřejmě zadáte cenovou relaci, ve které se chcete pohybovat, a pro fajnšmekry se nabízí možnost volby stavu budovy a vlastnictví.

dum

Výsledky se vám zobrazí buď v tabulce, s obrázky nebo přímo prakticky na mapě. U každého bydlení vás čeká obsáhlý popis nemovitost, ale i informace o tom, zda se v okolí nachází školka nebo dětské hřiště. Pokud byste přesto měli dotaz, každé nemovitosti je přidělen zkušený makléř, který nemovitost osobně navštívil, takže je vám schopný zodpovědět, co budete potřebovat.

Byty na prodej i k pronájmu

Nezáleží na tom, zda si chcete byt či dům koupit nebo jen pronajímat. V záložce Chci si koupit najdete byty na prodej na Vinohradech, na Smíchově, na Starém městě, na Žižkově a v dalších (i okrajových a klidných) částech Prahy. V záložce Chci si pronajmout jsou naopak domy a byty jen k pronajmutí. A pod Developerské projekty se skrývají úplné novinky oblastí, které budou teprve vystaveny nebo se staví. HomeSweetHome v současnou dobu nabízí k prodeji byty z developerské lokality Nad Rokytkou.

dum3

Ať už hledáte byt či dům, k pronájmu či na prodej, v HomeSweetHome určitě narazíte na něco, co vás zaujme.

Komentáře

Nahoru