Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Internetový obchod Elektronickacigaretashop.com je určen všem příznivcům nikotinu. Zvláště těm, kteří se svého oblíbeného zlozvyku nechtějí vzdát, ale zase za něj nechtějí dávat půlku své vlastní výplaty. Ostatně to, kolik ušetříte používáním elektronických cigaret, si můžete sami přečíst na blogu.

E-cigareta

Odkaz srovnávající náklady na kouření při používání klasických a elektronických cigaret: https://www.elektronickacigaretashop.com/blog.aspx

Za rok je to skoro 800 eur (20 000 Kč) u kuřáků, kteří měsíčně vykouří cigarety v ceně 100 eur. Dá se říci, že již první měsíc ušetříte částku pohybující se kolem 30 eur. O tom, že elektronická cigareta nemá na vaše zdraví devastující účinnek jako klasická papírová cigareta a nevyluzuje nepříjemný zápach, ze kterého vám vždy dokonale načichne oblečení, snad netřeba ani hovořit. Není tedy pochyb o tom, že pro kuřáky je elektronická cigareta výhodnější za všech okolností.

Narozdíl od jiných eshopů, zde naleznete také praktické rady púro koncové uživatele. Víte tak například hned, jaký typ balení si musíte koupit dle toho, jestli jste občasný kuřák a nebo jste jeden z hlavních sponzorů firmy Marlboro:

Silný kuřák- 20-40 ks cigaret denně – e-cigareta eGo-W, e-cigareta Brother-T e-liquid s obsahem nikotinu 18 mg (HIGH) nebo 32 mg (VHIGH)

Středně silný kuřák - 10-20 ks cigaret denně – e-cigareta 510-T, e-cigareta eGo-T, e-cigareta eGo-T LCD, e-liquid s obsahem nikotinu 11 mg (MEDIUM) až 18 mg (HIGH)

Slabý kuřák - do 10 ks lehkých cigaret denně - e-cigareta 510-T, e-liquid s obsahem nikotinu 8 mg (LOW) až 11 mg (MEDIUM)

Príležitostný kuřák- zapálíte si cigaretu skutečně jen ve výjimečných přípdech a nebo chcete e-cigaretu jen vyzkoušet- e-cigareta Vape Stay, e-liquid s obsahem nikotinu 8 mg (LOW) až 11 mg (MEDIUM)

Jste (pfuj-ani-nám-to-škaredé-slovo-nejde-přes-pysky) nekuřák – kteroukoliv z výše uvedených e-cigaret, e-liquid bez obsahu nikotinu (NONE). K tomuto poslednímu bodu bych přidal, že pokud neplánujete stát se kuřákem, tak si také nemusíte koupit vůbec nic :-).

Komentáře

Nahoru