PŘEDSTAVUJEME: ePeníze.eu – vzdělávejte se ve finanční gramotnosti

Už nějakou dobu se diskutuje o tom, že by se finanční gramotnost měla zahrnout do osnov povinného školního vzdělávání. Mnoho lidí se utápí v dluzích právě proto, že nerozumí finanční řeči, nepřečtou si pořádně smlouvu a nedokážou si spočítat, co je kolik bude stát. Nemáme přitom na mysli pouze případ půjček, umět si spočítat finance je důležité i při mnohých jiných činnostech. Všeobecný přehled ve finančním světě vám pomůže ušetřit. A kde ho brát? Máme tip na jeden ověřený internetový magazín.

Magazín ePeníze je už stálicí českého internetu. Jsou na něm umístěny tisíce článků a další stále přibývají. Návštěvníci sem také chodí čím dál více a v komentářích diskutují nejčastěji o půjčkách.

Právě půjčky jsou palčivým tématem, které řeší mnoho Čechů. Lidí, kteří potřebují rychle získat peníze, přibývá, nebankovních společností, co jim ochotně půjčí, také. Spolu s tím roste i počet takových, kteří se kvůli hloupé půjčce na pár tisíc začnou zamotávat do vyšších a vyšších dluhů. Mohli by se takovému konci vyhnout, kdyby si něco trochu nastudovali. V magazínu ePeníze.eu je celá kategorie věnovaná půjčkám (zvlášť bankovním, nebankovním, hypotékám a jejich konsolidacím). Jsou tam tipy na různé výhodné a ověřené půjčky.

taxes

Zdroj obrázku: ePeníze.eu

Vzdělávejte se v oblasti financí

Pokud chcete se svými příjmy dobře hospodařit, nezbyde vám nic jiného, než se zajímat o to, jak s penězi nakládat. V magazínu najdete zajímavé tipy na investice, spoření, pojištění nebo chytré nakupování. Vzdělávat se můžete v oblastech, které vás zajímají a jsou pro vás aktuální. Například jestli se chystáte stavět, bude se vám hodit článek 100% hypotéka. Na druhou stranu je možné procházet třeba jen nejnovější články. Určitě najdete spoustu informací, které jste neznali. A kdyby vás zajímalo ještě něco navíc, nebojte se v komentářích zeptat. V magazínu to žije, určitě se vám dostane odpovědi.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru