PŘEDSTAVUJEME: E.ON Rádce – poradce moderního člověka

E.ON se dlouhodobě snaží šetřit peníze i přírodu, sám na to však nestačí. Je důležité, aby se zapojil každý občan ČR. Lidé by do toho mnohdy ochotně šli, avšak problémem je nízká informovanost. To změní nový portál E.ON Rádce.

E.ON Rádce se chystá poradit opravdu každému. Shromažďuje informace o čtyřech oblastech života:

  • úspory energie
  • alternativní doprava
  • ekologie
  • chytrá domácnost

To všechno jsou oblasti, na něž by se člověk 21. století měl zaměřit. Úspora energie a tím pádem i peněz je důležitá pro každého člověka, v rámci ekologie je nezbytné zabývat se alternativní dopravou a chytrá domácnost ukazuje, že člověk může využívat současné technologie a přitom se chovat hezky k naší Zemi.

eon-radce

Kde začít?

Na portálu E.ON Rádce je možné projít si všechny čtyři oblasti, avšak většinu uživatelů nejvíce zajímá úspora energií. E.ON Rádce vysvětluje, kolik peněz ušetří LED žárovky a pasivní domy, co je to rekuperace, jak zařídit hospodárné zateplení domu atd. Všechna témata jsou zpracována velmi obsáhle a zároveň srozumitelně, aby je pochopil i laik. A když vám bude něco nejasné, prostě se zeptáte.

Osobní poradenství v reálném čase

Pokud se stane, že v žádné z kategorií nenajdete odpověď na svou otázku, není problém se zeptat. Pomocí online dotazníku, chatu či Facebooku je možné napsat odborníkům z firmy E.ON, kteří rádi poskytnou odpověď. V pracovní dny mezi 9:00 a 16:30 odpovídají v reálném čase prostřednictvím emailu.

uspora

Databáze informací se stále rozšiřuje

Počet informací v sekcích alternativní doprava, ekologie, chytrá domácnost a úspora energií je obrovský, přesto další stále přibývají. E.ON Rádce se pomalu rozšiřuje, přibývají témata týkající se otázek, které pokládají uživatelé. Snahou E.ON Rádce je, aby každý dostal odpověď na svoji otázku.

E.ON Rádce cílí na domácnosti, ale některá témata určitě pomohou také firmám.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru