Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: diamond design – Klenot stínící techniky

Stínící technika se pomalu a jistě stává moderním trendem nových či opravených staveb. Právě žaluzie či rolety tvoří novou tvář těmto domům a navíc při stažení působí jako velice kvalitní brnění před leckdy otravným slunečním zářením či zvídavými pohledy.

Dále k tomu zevnitř přispívají římské rolety, závěsy či posunové panelové stěny. Klasikou v této technologii jsou již zastaralé žaluzie, které lze vidět na každém druhém “paneláku”, v současné době si lze vybrat i jiná řešení. Jejich výhodou často bývají rozmanité možnosti v podobě různých barev, stupňů propustnosti či materiálů.

Machři v oboru

Najít odborníka na trhu není až takový problém, mezi jednu z “nejsilnějších” obchodních značek patří například diamond design, která se na trhu pohybuje již řadu let. Během této doby se značka vypracovala na specialisty oboru, kteří mají za sebou řadu úspěšných projektů a především spokojených zákazníků.

 Významní dodavatelé stínící techniky

Dále by bylo vhodné zmínit, že se jedná o předního dodavatele stínící techniky, který se zároveň zabývá také návrhem stínění na fasádě či interiéru, servisem a instalací.

exterier

Bez internetového obchodu

Mohli bychom take jmenovat stovky internetových obchodů, které se zabývají podobnou tématikou. Bylo by to však zbytečné, mluvíme zde totiž o něčem, co budeme využívat (dá se říci) každý den. Proto je důležité vědět, jak to vypadá a funguje. U zmiňované české obchodní značky diamond design bychom e-shop hledali opravdu zbytečně. Firma si totiž zakládá na styku se zákazníky a proto nabízí celkově osm showroomů (Hradec Králové, Zlín, Velká Bítěš, Bystřice nad Perštějnem, Uherský Ostroh, Praha, Brno, Ostrava), kde lze vidět vzorky toho, co diamond design nabízí.

Tapety do interiéru

Stínící technika není však vše, co diamond design ve svém širokém sortimentu nabízí. Za zmínku stojí také interiérové tapety a produkty pro outdoor living. Ve zkratce řečeno – vše pro kvalitní a pohodlné bydlení.

tapety

Nevěříte? Navštivte jeden z osmi showroomů a můžete se přesvědčit o opravdu širokém sortimentu a kvalitě produktů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru