Dnes vyšlo 15 článků

Představujeme: Darcik.cz – eshop s originálními dárky

Design laděný do světlých barev – kombinace bílé a růžové. Široká nabídka dárkových předmětů. To je Darcik.cz – internetový obchod s originálním dárkovým zbožím nabízející tipy na originální dárky z domova i ze zahraničí, limitované série, levné dárky, roztomilé věcičky, designové dárky i netradiční gadgets.

Jako plus hodnotím rozhodně přehlednost eshopu. Zboží je rozřazeno do několika kategoriích. Oceňuji dělení dárků dle kategorie “Osoby” a “Příležitosti”. Nemusíte tak zbytečně procházet desítky produktů jenom proto, abyste vybrali originální dárek pro vaši babičku či dárek pro dcerku k narozeninám. Za jedinou výtku k designu bych mohl považovat barvu písma. Texty, které jsou umístěné na pozadí, splývají s backgroundem, což je trochu škoda, když se jedná o telefonní číslo či email na správce eshopu.

S radostí vítám také přidání tlačítka “jen skladem”, které vám vyfiltruje pouze aktuálně dostupné produkty. Chtělo by jej však trochu barevně zvýraznit, aby to zákazníka bouchlo hned do očí. Stejně tak by nakupování zpřehlednilo, kdyby v eshopu nebyly 4 produkty lišící se pouze barevnou variací, ale jen jeden produkt, v jehož detailu si pak můžete vybrat, zda má být váš přívěsek Angry Birds žlutý, modrý nebo zelený. Zde se stačí inspirovat u konkurence, která tyto funkce nabízí. Líbí se mi zobrazení zboží v kategoriích, které tak trochu připomíná Pinterest. Objednávkový proces je přehledný, systém vám neháže klacky pod nohy.

Narozdíl od mnoha jiných elektronických obchodů, majitelé Darcik.cz si veškeré zboží sami dováží ze zahraničí. Nefungují pouze na bázi přeposílání objednávek, což opět kvituji s povděkem. Jelikož se tím eliminuje riziko toho, že si objednám zboží a po týdnu mi provozovatel napíše, že jeho dodavatel již zboží vlastně ani nevyrábí.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru