Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: CoolPůjčky.cz – Srovnávač bankovních i nebankovních produktů

PŘEDSTAVUJEME: CoolPůjčky.cz – Srovnávač bankovních i nebankovních produktů

Vánoce a celkově svátky jsou za námi a peníze, které jsme těžce nabyly fuč. Co dělat? A kde hledat? Několik správně položených otázek – když nemáte peníze, půjčte si. Na českém internetu nejsou jen služby, které vás chtějí za každou cenu okrást, ale opravdu pomoci. A k tomu vám pomůže chytrý srovnávač bankovních a nebankovních produktů.

Po Vánocích nám zbyly jen vzpomínky, dárky a především vyluxovaná bankovní konta. Což rozhodně není dobrá situace, neboť řada obchodů má právě tento měsíc velké množství slev a akcí, které se spotřebiteli vyplatí. Ať je to třeba nějaké nové vybavení bytu, dovolená nebo jiné výdaje, v tomto případě jsou tu bankovní a nebankovní půjčky, které vám mohou pomoci rychle nastřádat nějaké peníze. Avšak možností, kde je půjčit je nesčetné množství a sedět několik dnů u internetu a hledat tu nejvýhodnější je poue ztráta času. Řešte to tedy efektivněji – srovnávačem půjček a úvěrů, který vám pomůže především v případě, kdy neznáte podmínky pro poskytování. Každá banka či společnost má totiž jiné možnosti a jiné druhy půjček, zatímco někde je to záležitostí několika desítek minut, někde musíte dodat doložení příjmů apod. Jaké bankovní a nebankovní půjčky online jsou tedy nejvýhodnější?

bankovni_nebankovni_pujcky

Kde hledat nejvýhodnější?

Dle žebříčků CoolPůjčky.cz ze všech testů vyšla nejlépe půjčka od ClickCredit, která se umístila na prvním místě v půjčkách do 4999,- Kč. Další první místo (avšak v kategorii do 170 tisíc korun) obsadila půjčka od Hyperfinance. V tabulce zároveň naleznete i další výhodné půjčky, je opravdu na výběr. Stačí si jen vzpomenout na druhy půjček, které se tu v České republice objevují (nebankovní, přes SMS, bez ručitele, bez doložení příjmů…).

vitezove_testu

Pokud chcete půjčit přímo od banky

Ach ty banky, všechno dělají tak složité. Pokud se nevyznáte v tom všem bankovním papírování a nepoznáte opět, zda vás jen nechtějí v bance vodit za nos. Doporučujeme opět srovnávač, kde se nejen můžete dozvědět výše úroků, obvyklou splatnost a další, ale především, jak jsou s půjčkou spokojení klienti. Navíc díky této chytré službě nemusíte vše zdlouhavě řešit, stačí o peníze zažádat online.

Konsoliduji, konsoliduješ, konsolidujeme

Doposud jsme tu mluvili pouze o jedné půjčce, nyní jdeme na konsolidaci. Teddy sloučení více úvěrů do jednoho. Je to chytré v tom, že nemusíte platit jednotlivě XXX splátek, ale platíte pouze jednu. Konsolidaci v současné době zařizuje velké množství firem, součástí nich mohou totiž být běžné půjčky či další finanční produkty (tzn. kreditní karty či další typy úvěrů).

Opravdu se to vyplatí?

Možná jste nyní začali přemýšlet nad tím, zda není pro vás výhodnější konsolidace. Po pravdě, je to mnohem rychlejší a efektivnější řešení, přední výhodou je také, že platíte nižší splátku než za dohromady za všechny půjčky. Z toho vyplývá, že jen ušetříte. Formu konsolidace půjček si lze opět sjednat u řady společností popř. bank. Kde se to vyplatí naleznete opět v přehledném srovnávači.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru