PŘEDSTAVUJEME: Broon F8 – dětské sportovní autíčko s Androidem

Je až neuvěřitelné, jak rychle se technologie vyvíjejí. Představte si, že vaše děti budou moci řídit lepší auto, než máte vy. Korejská společnost Henes nedávno představila sérii „Broon F8“, supersportovní elektrický automobil v dětské velikosti, které má vlastnosti, jaké byste si přáli mít i v tom vašem.

Toto autíčko v dětské velikosti, ze série „ Broon F8“, má nastavitelné jízdní režimy a je vybaveno vlastním 7-palcovým tabletem se systémem Android, který zároveň slouží jako palubní deska. Je určené pro děti do pěti let a můžete jej ovládat i pomocí Bluetooth, takže malý řidič ani nemusí přímo řídit.

Rychlost až 16 km/h

Broon F8 je dodáván s nezávislým systémem odpružení, elektronickým brzdovým systémem, a nechybí ani pedály: brzda, spojka a plyn. Dosahuje rychlosti až 16 km/h a je vybaven 4-bodovým systémem bezpečnostních pásů, aby se předešlo jakémukoliv zranění. Zatím je tento model neprodejný, ale nadšence asi potěší zpráva, že bude k dispozici již za cenu 895 až 1000 dolarů.

zdroj:engadget.com  lowyat.net   obrazek: brooncars.com/

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru