Dnes vyšlo 15 článků

PŘEDSTAVUJEME: Artweby.cz – Profesionální weby a e-shopy na míru

Máte vlastní podnik, produkt, službu a chtěli byste posunout svojí online vyspělost na vyšší úroveň? K tomu, abyste toho docílili, vám může pomoci tým z ArtWeby.cz.

Možná se právě teď ptáte, proč byste měli zvolit právě je a nedávat přednost konkurenci. V následujících pár větách vám to dokáži…

Na trhu se nacházejí již od roku 2006 a pod rukama jim prošlo už více jak 150 větších i menších webů a e-shopů, které mají měsíčně stovky tisíc návštěvníků. Slovo “na míru” znamená, že celý web vám připraví od začátku do konce, takže žádné šablonované weby. Dostanete zcela originální web. Každého zákazníka vyslechnou na maximum a web vytvoří tak, jak si zákazník přeje. Při návrhu grafiky máte k dispozici od 3 po neomezeně korektur, takže web můžete vyladit dle svých představ a oni se vám budou snažit vyjít vstříc. Kromě webových řešení vám mohou nabídnout také grafické práce. Loga, vizitky, letáky, katalogy, bilboardy či velkoplošné reklamy. Aby váš web mohl běžet online, je zapotřebí hosting. Artweby nabízí ten nejlepší dostupný v Praze. Stejnou serverovnu používají napříkald Seznam.cz, UPC a další. V poslední řadě se vám mohou postarat o SEO optimalizaci, PPC a poradí vám, jak pracovat se sociálními sítěmi. Takže zde nedostanete pouze hotový web, ale na výběr máte z široké škály služeb.

sluzebnicek-236

Web pro Služebníček.cz

U Artweby.cz si můžete vybrat, jestli chcete vytvořit web s administrací či bez něj. Weby s administrací jsou převážně pro redaktory a weby s komplexnějším obsahem. Mezi výhody patří snazší úprava, vkládání článků a pohyb v systému. Mezi výhody, když web s administrací nemáte, bych zařadil hlavně snazší upravitelnost. Jakmile chcete předělat část webu, nebo celkově redesignovat celý web.

Nevýhody webu s administrací

Mezi nevýhody webu s administrací bych zařadil náročnější zásahy do struktury webu při jeho upgradu a nevýhodou bez administrace určitě méně uživatelsky přívětivé vkládání článků apod. Zde je nutnost znalost kódu. 

Pokud chcete web s nebo bez administrace, je čistě na vás. S Artweby.cz se jednoduše poradíte, co pro vás bude nejlepší.

Ptáte se, jestli je lepší zvolit pro administraci open source řešení (joomla, wordpress) nebo profesionální placené řešení, které vám právě artweby.cz nabízí? Řešení je čistě na vás, ale pokud nemáte hluboko do kapsy a už jste se pro vytvoření vlastního webu rozhodli (a že na webových stránkách by se šetřit nemělo, přinese to mnohem více užitku, než si myslíte) zvolil bych určitě profesionální placené řešení. Web bude mít administraci přesně šitou vám na míru. Chcet stránky pro fotbalový klub, univerzitu, aj. Artweby.cz vám ho přizpůsobí.

Web pro Yogurtisimo

Web pro Yogurtisimo

Jednoduše si zde vybere každý, protože máte na výběr z několika cenových kategorií od těch, které poskytují méně služeb, po ty, které vám poskytnou plný servis se všemi službami. Samozřejmě se vše odrází na ceně.

V nejmenším balíčku webu bez administrace s názvem VIZITKA naleznete jednostránkovou prezentaci svého webu, která bude provedena do originálního grafického zpracování. V ceně máte tři kola korektur grafiky, naprogramování a vložení webu na váš hosting. To vše se nachází v nejmenším balíčku webu bez administrace. Naopak v největším balíčku bez administrace naleznete originální zpracování hlavní stránky a čtyř podstránek, zpracování tří kol korektur grafiky, do 40 podstránek včetně jazykových mutací, více jednoduchých, nebo jeden složitější webový formulář, 2 dynamické/pohyblivé prvky (javascript), naprogramování, naplnění obsahem (text, videa, obrázky, tabulky, …) a umístění na váš hosting. Jak vidíte rozdíl je opravdu skokový.

Co vám ArtWeby.cz mohou nabídnout?

Web s administrací nabízí v nejmenším balíčku MINI interaktivní (responzivní) prototyp, originální grafiku webu, kódování (HTML, CSS, JS) a naprogramování CMS. A naopak v největší balíčku PRO dostanete všechno dostupné funkce mezi které patří analýza klíčových slov, návrh struktury webu, wireframe, celý balíček MINI, plnění webu obsahem, psaní textů, SEO, linkbuilding, PPC vytvoření a správa, poradenství v oblasti internetového marketingu a další. Škála je opravdu veliká. A vybere si zde opravdu každý. Možnosti máte také konzultací, nebo navšívit provozovnu osobně a domluvit se, jaký web pro vás, nebo vaši firmu, podnik či službu bude nejvýhodnější. Provozovna má sídlo v Praze a další pobočku naleznete také v Plzni. Pro veškeré kontakty navštivte jejich webové stránky.

Web pro Procon

Web pro Procon

Kdybych měl shrnout celkovou nabídku webů, tak bych každému, kdo za prvné buď webovou stránku nemá, nebo má, ale cítí, že by se potřeboval dostat o několik úrovní výš, doporučuji služby od  Artweby.cz Na výběr máte z několika cenových kategorií, v které si najde každý zákazník přesně to, co potřebuje. Po konzultacích s profesionály můžete nějaké funkce plusově doplnit a tak vaši stránku ještě o něco oživit. Jakmile se sami podíváte na jejich webové stránky a reference webů, které už jim pod jejich šikovnými prsty prošli, tak si všimnete, že spojení cit pro kvalitu jim není cizé. Všechny weby jsou zcela originální a šité vám na míru. Ostatně, také vám oblek na míru padne lépe, než ten, který už koupíte celý, předem ušitý? Jak jsem ale zmínil na začátku, nejedná se zde pouze o webové stránky, i když to je jejich předností, ale můžete si nechat vytvořit celou firemní identitu, logo, reklamní banery, letáky a mnoho dalšího.

Zkuste pro váš web či službu skvělé řešení a sáhněte po kvalitě, kterou vám v Artweby.cz jistě zaručí.

Inspirováno: opicinovinycms-publis

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru