Představujeme: Arho.cz – online autobazar

Autobazar Arho působí na trhu již více než 18 let. Řadí se k předním autobazarům v ČR. O tom svědčí i jeho zařazení mezi patnáctku nejspolehlivějších českých autobazarů.

Článek o autobazaru Arho naleznete na adrese:

https://auto.idnes.cz/test-autobazaru-a-servisnich-knizek-ojetin-fep-/auto_ojetiny.aspx?c=A120708_214623_auto_ojetiny_fdv

Stejně jako většina konkurenčních autobazarů provozuje také internetové stránky. Sice stránky neoplývají zázračným designem, na druhou stranu jsou jednoduché a velice funkční. Váš nový automobil si můžete vybrat dle několika parametrů – dle typu vozidla, značky, druhu karoserie, ceny a také typu dle toho, zda jezdí na benzín, naftu nebo LPG. A samozřejmě dle roku výroby. Součástí webu je také online poradna pro stále i nové zákazníky i čtenáře, kteří se teprve připravují na koupi nového vozu či refinancování svého vozového parku.

Autobozar Praha Arho.cz ve zkratce:

- sídlo v Praze, dlouholetá tradice, odpovídající zázemí

- online nabídka více než 200 prověřených vozů

- výkup aut za hotové nebo na protiúčet

- firma vám zajistí také zajistí i komplexní financování – zařídí vám zvýhodněný úvěr nebo leasing při pořízení nového auta

- doprovodném služby – čištění a servis vozidel, přezutí pneumatik

- disponuje kvalitním týmem proškolených prodejců

- držitel několika ocenění kvality

- autobazar Arho.cz dopadl výborně v testu 15 autobazarů na iDnes, prošel hodnocením Cebia*

*Pozn. Cebia je česká společnost Cebia, která se zabývá prověřováním původu a historie vozidel, spustila portál Zkontrolujsibazar.cz, na kterém si uživatelé mohou ověřit spolehlivost jednotlivých autobazarů a přečíst si zkušenosti jiných uživatelů s nákupem vozu u různých firem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru