PŘEDSTAVUJEME: 2GIS – zaparkujte v Praze bez problémů

PŘEDSTAVUJEME: 2GIS – zaparkujte v Praze bez problémů

Zaparkovat v centru města není jednoduché nikde. A obzvlášť v Praze. Vlastně ani nemusíte být blízko centra, abyste měli problémy s parkováním. Informační systém 2GIS vám proto přináší novinku. Jejich nový nástroj vám poradí, kde zaparkovat co nejrychleji a bez problémů.

2GIS je informační systém, který nabízí mapy a informace o 272 městech v 8 zemích světa. Najdete přes něj nejbližší bankomat, lékárnu, restauraci s italskou kuchyní a podobné věci, které by vás mohly zajímat.

Protože specialisté z 2GIS neustále shromažďují a ověřují informace, máte vždycky k dispozici aktuální data. Není se tedy čemu divit, že má projekt celosvětově více než 26,5 milionů unikátních uživatelů. Používají ho buď mobilně pro iOS, Android a Blackberry nebo online na www.2gis.cz.

Zaparkujte v Praze

Nově se ale 2GIS zaměřuje i na parkování. S touto funkcí přišli zrovna včas, protože právě v době vánočních svátků bývá ještě těžší najít volné parkovací místo. Pokud tedy potřebujete v Praze zaparkovat, s 2GIS to nebude žádný problém.

parkoviste

Parkoviště jsou na mapě zřetelně označená, takže je nepřehlédnete

Stačí si do mobilu zdarma stáhnout aplikaciAppStore nebo Google Play a mrknout na mapu. Všechna parkoviště jsou tam označena zřetelně písmenem „P“. 2GIS v současné době monitoruje přes 14 000 pražských parkovišť, parkovacích zón a garáží. 2000 parkovacích zón je v modré, 180 v zelené a 220 v oranžové zóně.

Když na mapě uvidíte parkovací místo, které by se vám líbilo, prostě na něj kliknete a zjistíte další informace – počet parkovacích míst, cenu parkovného nebo například maximální dobu stání.

2gis

Po kliknutí na parkoviště uvidíte rozšiřující informace

Zvládnete to i offline

A celé to má ještě jednu vychytávku. Pokud si pomocí aplikace naplánujete trasu, automaticky vám napoví, kde můžete v cíli zaparkovat. Vybere vám nějaké parkoviště v okruhu 150 m. Navíc můžete fungovat zcela bez připojení k internetu. Mapa Prahy s vámi bude i tam, kde nedosáhne mobilní signál nebo Wi-Fi.

Komentáře

Nahoru