Představujeme: Firma Cressto – tradiční výrobce elektronických snímačů

Představujeme: Firma Cressto – tradiční výrobce elektronických snímačů

Ilustrační obrázek výrobce elektronických snímačůTradiční výrobce elektronických snímačů, firma Cressto, umožňuje svým zákazníkům objednat si své zboží také prostřednictvím elektronického obchodu.

Podmínkou je vyplnění registračních údajů. Jakmile se za pomocí přihlašovacího jména a hesla zalogujete, v eshopu, se vám zobrazí ceny výrobků a souvisejícího příslušenství. Dále mají přihlášení zákazníci značně zjednodušen objednávkový proces. Mohou si vše objednávat přímo – bez toho, aby museli vyplňovat stále ty stejné kontaktní údaje. Pro stávající zákazníky je pak již připraveno intuitivní vyhledávání (stačí zadat speciální kód, který je uveden na výrobním štítku výrobku). Případně je zákazníkům k dispozici celé portfolio produktů (naleznete jej na stránce https://www.cressto.cz/cz/portfolio).

V eshopu si mohou zákazníci zakoupit standardní sériové výrobky snímače tlaku, digitální měřidla tlaku, tlakové moduly a přístroje zaměřené na průmyslové měření tlaku. Na stránkách firmy Cressto mohou zákazníci poptat také vyrobení speciálních exemplářů na míru. Kromě měření tlaku se společnost Cressto zabývá také produktivním měření netěsností.

O CRESSTO s.r.o.

Na trhu působí od roku 1992. Zaměřuje se na vývoj, výrobu, instalaci a prodej čidel, snímačů, měřidel a zařízení určených k měření tlaku. Webové stránky firmy naleznete na adrese www.cressto.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru