Dnes vyšlo 15 článků

Představme si iWatch

Představme si iWatch

Apple iWatch jsou zatím hudbou daleké budoucnosti. I když spekuluje se o nich již pěkně dlouho. Apple zřejmě bude muset přijít s něčím opravdu výjimečným, pokud nás ještě chce překvapit. Lidé si totiž ohledně iWatch vysnili už mnohé. Třeba to, jak budou vypadat.

Zajímá vás, jak budou vypadat vaše budoucí chytré hodinky? Designér Steven Olmstead navrhl velmi zajímavý koncept iWatch. A přidal také pár obrázků zobrazujících jejich uživatelské rozhraní – samozřejmě ve stylu posledního iOS 7.

První věc, kterou si ve stylu Apple představíte, je přistroj s velmi jednoduchým a dobře navrženým rozhraním.

iwatch-mockup

iWatch by mohly být k dispozici v různých barevných variantách. Pokud uvážíme možnost barevného iPhonu, o kterém se tolik mluví, tak by bylo ideální mít hodinky sladěné se svým telefonem.

iwatch-colors

Chytré hodinky by mohly mít dvě tlačítka – jedno na pravé straně a jedno na levé. Obě tlačítka by poskytovala různé funkce v závislosti na tom, kterou aplikaci na nich právě používáte. Pod displejem by mohlo být dobré místo pro mikrofon a reproduktory, nad displejem by se zase mohla nacházet kamera pro videohovory.

iwatch-features

Apple není jedinou společností, která v současné době pracuje na chytrých hodinkách. Microsoft i Samsung potvrdili, že na nich pracují také. Hodinky Samsungu se budou pravděpodobně jmenovat Galaxy Gear, hodinky Microsoft by mohly být vyrobeny z průhledného hliníku, který je 4x silnější než sklo.

Celou infografiku i s popisem designu, hardwaru a softwaru můžete zhlédnout zde.

Zdroje: AmongTech, Dribble

Komentáře

Nahoru