PŘEDSTAVUJEME: Moto S&P – eshop pro všechny motorkáře

Hledáte příslušenství ke své motorce? Pak zřejmě nestojíte o to, abyste trávili spoustu času na webu nepřehledného eshopu, který možná vypadá moderně, ale nic na něm nemůžete najít. To pak ztrácí smysl.

Moto S&P se pohybuje na trhu s motocyklovým příslušenstvím od roku 1994. Od té doby nasbírali spoustu zkušeností nejen z oboru motorek, ale také s komunikace se zákazníky. Proto se vůbec nemusíte bát, že by se o vás nepostarali. Každému zákazníkovi se věnují konkrétně, pokud je to potřeba.

Nabízený sortiment

Mezi nejprodávanější výrobky patří pochopitelně to, co používá většina motorkářů. Jde tedy o helmy, motobrašny, kufry na moto, nosiče, bezpečnostní výbavu a další. Všechno je hezky roztříděné do kategorií v levé části stránky.

Jednotlivé kategorie jsou pak rozdělené do podkategorií. Například motokufry se dělí podle toho, jak je upevníte. A taky k nim budete potřebovat náhradní díly, které se v podkategorii rovněž skrývají.

Kategorie moto brašny je rozdělená podle toho, jestli vás zajímají brašny na moto na sedlo, boční, trankruksak nebo třeba jen držák na mobil.

Přilby jsou zase rozdělené podle výrobců, na odklápěcí, jet, integrální, dětské, dámské, pánské. Objevíte růžové, černé, bílé, červené, čisté, s obrázky a spoustu dalších, jaké si ani nedokážete představit.

Máte 2 možnosti seřazení výrobků

Všechno si ale můžete seřadit také podle typu své motorky. Web vás přímo navede k výběru značky a konkrétního modelu. Pak se vám zobrazí moto kufry, motobaterie, trubkové nosiče a jakékoliv ostatní příslušenství, jaké si jen představíte.

Skvělá je možnost srovnání produktů. Když se proklikáte na detail libovolného produktu, v pravém horním rohu máte zelený obdélníček s možností Porovnat. Po kliknutí na něj se vám produkt přidá do porovnání, a když do něj přidáte ještě nějaký jiný, můžete mezi nimi snadněji přepínat.

porovnani

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru