Dnes vyšlo 15 článků

Předražené máslo: lidé sdílí svoji nespokojenost na sociálních sítích

Předražené máslo: lidé sdílí svoji nespokojenost na sociálních sítích

Nemůžeme si nevšimnout prudkého zvýšení ceny másla, na internetu se strhla vlna nespokojenosti, kritiky a také je to skvělá příležitost pro známé vtipálky. Kde jinde zveřejnit svou nespokojenost, než na sociálních sítích, zejména na Facebooku. Krize o máslo se dotkla i větších obchodních řetězců.

V dnešních dnech je bezesporu nejdiskutovanější potravinou právě máslo. V obchodech se cena másla pohybuje v rozmezí 60 – 80 Kč. Proč tomu tak je? Výroba másla je omezená a dodavetelé jsou schopni plnit jen minimální výši objednávek. Řetězce nemohou své objednávky navyšovat, a tak se cena těžko dostupného zboží musí zvyšovat. Zkrátka pokud jdete koupit máslo, sáhnete si do peněženky dvakrát hlouběji, než jste byli zvyklí.

Celkem vtipným příkladem a důkazem, že je o máslo nouze, je snímek jednoho ze zákazníků obchodního řetězce Billa. Na obložené housce zabalené ve folii byla nalepena etiketa obsahující informace o potravinách, která byly v obložené housce použity. Na tom by nebylo nic tak divného. Na etiketě je ale velkým písmem napsáno MÁSLO. Nemůžete uvěřit svým očím a už se těšíte, až se do lahodné housky s máslem zakousnete. Koušete, koušete, ale máslo necítíte. Rozhodnete se podívat, jestli tam tedy vůbec nějaké je a opět nevěříte svým očím…

22140751_10208571310315347_1019665141067716679_n

 

Žijeme v době, kdy lidé nedávají najevo svoji nespokojenost demonstracemi či stávkami, ale vytváří vtipné obrázky, které sdílí na sociálních sítích. Na pár takových příspěvků se můžete podívat.

2770471_625x

 

3694228_maslo-vtipy-internet-v0

3694230_maslo-vtipy-internet-v0

3694273_

 

Vzhledem k tomu, že se cena másla zvýšila i v sousedních zemích např. Německo a Polsko. Budeme se muset ceně přizpůsobit a za máslo si připlatit

Zdroje, text/foto: facebook.com 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru