Tisková zpráva: Předpověď počasí pro téměř 11 000 míst a měst v ČR

Předpověď počasí pro celou Českou republiku na dnešní den i další nadcházející dny. Těmito slovy by se dal charakterizovat projekt Slunecno.cz. Unikátní český projekt společnosti NajdouVás.cz s.r.o. zaměřený na online předpověď počasí dokáže svým návštěvníkům zobrazit dlouhodobou i krátkodobou hydrometeorologickou předpověď počasí na 14 dní dopředu.

Dále mají možnost si návštěvníci stránek prohlédnout aktuální předpověď počasí a podívat se, jaké bude počasí v danou hodinu ve zvolené lokalitě. Uživatel portálu Slunecno.cz také může využít pravidelného zpravodajství, kdy mu po zadání emailové adresy bude chodit na vybraný email aktuální předpověď počasí ve zvolené lokalitě.

Po výběru lokality se vám zobrazí nejenom, jestli bude slunečno, oblačno, zataženo, ale také jaká bude teplota, rychlost větru, dále kdy nastane východ / západ Slunce apod. Je také možné hodnotit i to, jak daná předpověď odpovídá skutečnosti. Pokud tedy máte pocit, že se hydrometeorologové moc netrefili, můžete jim to dát vědět a přispět tak ke zkvalitnění některé z budoucích předpovědí.

Server Slunecno.cz se však nezaměřuje výhradně na Českou republiku, ale dokáže vám zobrazit i předpověď počasí v turisticky atraktivních destinacích, které se chystáte v blízké době navštívit. Databáze obsahuje až 10 515 lokací, u nichž lze pozorovat, jaké bude počasí (počasí Egypt, Maďarsko, Holandsko). Pro webmastery regionálních deníků je pak připravena možnost vložit si na stránky kód zobrazující aktuální předpověď počasí v jejich městě.

Nechybí pak ani vychytávky jako lunární kalendář, meteoradar apod.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru