Přední bezpečnostní firma Brink’s Global Services nakoupila AGS-FreightWatch Europe

Firma Brink’s Global Services kupuje poskytovatele bezpečnostních řešení, společnost AGS-FreightWatch Europe.

Brink’s Global Services, světová jednička v oblasti služeb týkajících se bezpečnosti, dnes oznámila svou akvizici společnosti AGS-FreightWatch Europe, která se zabývá bezpečnostními řešeními a sídlí v Nizozemsku. Díky této akvizici může Brink’s Global Services nabídnout komplexní a na míru šitá bezpečnostní řešení zákazníkům z řad globálních distribučních společností, které se zabývají přepravou cenných a vysoce rizikových nákladů.

“Akvizice představuje spojení globální přítomnosti firmy Brink’s s moderním a inovativním přístupem společnosti AGS na poli bezpečnosti logistického průmyslu,” řekl Ishay Zwickel, viceprezident Brink’s Global Services pro Evropu. “Spojení kreativních a na míru šitých služeb firmy AGS s naší celosvětovou sítí nám umožní, jak věříme, vytvořit nepřekonatelnou nabídku v oblasti bezpečnosti pro logistický průmysl.”

Firma AGS-FreightWatch Europe byla založena v roce 2000 v období rostoucí poptávky po vysoce kvalitních a univerzálních bezpečnostních řešení ze strany výrobců elektroniky. Bezpečnostní řešení, která zahrnují také řízení rizik, elektronické hlídání nákladů, ozbrojené bezpečnostní hlídky a hodnocení bezpečnostních rizik, nyní slouží nejen výrobcům špičkové elektroniky, ale také farmaceutickým firmám a různých státním orgánům.

“Všichni v AGS se těšíme na budoucnost pod křídly tak silné organizace, jako je firma Brink’s,” řekli zakladatelé společnosti AGS-FreightWatch Europe Jaco van den Berg a Remy de Jong. “Těšíme se na posun firmy AGS do další fáze růstu.”

O společnosti Brink’s Global Services

Brink’s je světová jednička v oblasti bezpečnostních služeb pro banky, obchodníky a další zákazníky z řad podnikatelských subjektů i státních orgánů. Mezi naše služby patří přeprava obrněnými automobily, práce s penězi, přeprava cenin na dlouhé vzdálenosti, ukládání a uchovávání cenin v trezorech a další řešení s vysokou přidanou hodnotou. Zaměstnáváme kolem 70 tisíc lidí, kteří slouží našim zákazníkům ve více než 100 zemích celého světa.

O společnosti AGS-FreightWatch Europe

Firma AGS-FreightWatch poskytuje na míru šitá bezpečnostní řešení národním i nadnárodním společnostem, které se zabývají distribucí cenin a/nebo rizikového nákladu. Nabízíme bezpečnostní řešení pro celý dodavatelský řetězec a naše služby přizpůsobujeme potřebám každého zákazníka. Mezi naše služby patří řízení rizik, hlídání nákladu, ozbrojená ostraha, hodnocení bezpečnostních rizik, apod.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru