Dnes vyšlo 15 článků

Pražská pobočka softwarového giganta rozjíždí hromadný nábor

Jedna z velmi uznávaných softwarových společností CA Technologies posiluje svoji pražskou pobočku. Do společnosti chtějí přijmout až na stovku nových pracovníků. Prostor budou mít ti zkušení i čerství absolventi vysokých škol.

Cílem firmy je vybudovat z pražské pobočky jedno z největších světových vývojových  center CA Technologies. Ti kteří mají zájem, se mohou na volné pozice hlásit rovnou na stránkách v sekci Kariéra.

100020065-logo-ca-technologies

Společnost se rozroste o třetinu

“Chtěli bysme přijmout až sto nových zaměstnanců a klientům stále podávat skvělé technologické produkty, které jim umožní spolehlivě zajistit a efektivně spravovat IT řešení potřebná k dosahování jejich obchodních záměrů,“ říká Eduard Kunce, viceprezident CA Technologies pro vývoj softwaru.

Čtyřicet zkušených vývojářů

“Do řad zkušených softwarových specialistů chceme otevřít až 40 nových pozic, kteří by se stali součástí týmů vyvíjejících produkt CA Application Performance Management (CA APM). Z Prahy by se tak mělo globálně stát jedno z hlavních center CA Technologies pro vývoj tohoto produktu,” sděluje Eduard Kunce.

Třicet čerstvých absolventů

Firma by dále do svých řad chtěla přijmout 30 čerstvých absolventů vysokých škol technického zaměření. Ti budou mít také mimo jiné možnost zapojit se do práce pro vývoj mainframové technologie, která má v současném světě nezastupitelnou roli.

“Absolventi tak dostanou šanci podílet se na dynamickém vývoji nejmodernějších softwarových produktů, které denně zajišťují společensky důležité technologické operace,” zdůrazňuje Kunce,

Čili se to jeví jako velmi dobrá příležitost pro všechny absolventy. Takováhle nabídka se neodmítá.

Další místa v prodeji a službách

Mimo typicky vývojářské pozice chce v roce 2014 CA Technologies rozšířit své řady také zhruba o dvě desítky konzultantů do týmu zajišťujícího profesionální služby pro zákazníky. Další uchazeči se mohou hlásit na pozici předprodejních konzultantů.

zdroj:novinky.cz

Komentáře

Nahoru