Dnes vyšlo 15 článků

Praktický návod jak dospět: Běžte do Goldfingers

Praktický návod jak dospět: Běžte do Goldfingers

Z každého kluka musí jednou vyrůst chlap. Ten čas právě nadešel a vaším hlavním úkolem je posunout úroveň vašeho nočního bytí. Sezením u televize a sledováním praštěných nekončících seriálů si kontakty nezískáte. Avšak, jak kreativně strávit večer? Ve společnosti blábolících teenagerů, piva a ošklivých dívek toho moc nenaděláte. Lepší je být alfa samec!

Musíte dospět nějak stylově, k tomu vám pomůže oblíbený night club Goldfingers. Mohli bychom zde zmínit některé “nej” a proč právě tam, ale opakovali bychom se. Spíš je dobré uvést, proč právě své kroky nasměrovat tam a zabookovat si stůl?

Důvod 1 – Tanečnice

Ženský. Jedním slovem řečeno. Pokud muž je té správné orientace, rozhodně si přijde na to své. Tanečnice z Goldfingers mají totiž ve světě dobrou pověst, svědčí o tom vynikající hodnocení. Jedna z tanečnic se dokonce objevila na titulní stránce pánského časopisu Playboy.

goldfingers_playboy

Jakmile do Goldfingers přijdete, zkrotí vás třeba stylovým tancem v klíně. Dá se říci, že to funguje jako přírodní extáze a navíc vás schopné tanečnice naladí na následující taneční vystoupení na pódiu night clubu.

mg_5378

Důvod 2 – Luxusní bar

Další nespornou věcí, která vás při návštěvě uchvátí je nadupaný bar. U něj se netočí jen kvalitní pití a drinky, ale máte šanci okusit pravé kubánské doutníky od těch nejlepších dodavatelů.

untitled_panorama3

Dokonce, pro velké zájemce, lze i zajistit luxusní večeři podávanou na nahém těle jedné z děvčat.

Důvod 3 – Prostě kvalitní night club!

No a poslední výhodou je společnost na úrovni. Když přijdete do takového podniku, nebudete muset snášet společnost podnapilých teenagerů, kteří nikdy nedospějí a jejich hladina testosteronu je až nebezpečně vysoko. Night club Praha nabízí něco více. A to kvalitní večer po boku lidí, kteří se přišli pobavit na trošku vyšší úrovni.

K tomu Goldfingers je první noční klub na území České republiky, který začal nabízet kompletní striptýzovou show. Proto je zřejmě tak navštěvovaný i lidmi z Velké Británie, Německa, Rakouska, Švédska, Norska nebo Švýcarska.

mg_0923

Stylová rozlučka se svobodou

Hlavním lákadlem nočního klubu Goldfingers je především stylová rozlučka se svobodou. Je to jednoduché – chcete se rozloučit se svobodou ve velkém? Běžte k těm nejlepším! Pozvěte přátele, objednejte stůl a rozjeďte to ve velkém. Uvidíte, jak všichni budou spokojení se společností těch nejkrásnějších tanečnic z Prahy.

mg_5366

Opravdu stojí Goldfingers za návštěvu?

Pokud ještě stále pochybujete o kvalitní společnosti v Goldfingers, doporučuji přečíst pozitivní reference na webu night clubu. Další výhodou je také pěkná limuzína, která si pro vás přijede přímo na hotel.

mg_6764

Jak zabookovat stůl?

Vaše kroky již míří do Goldfingers? Ještě předtím si však zabookujte stůl, je to kvalitní podnik a hrozí riziko, že tam přijdete a bude plno. Zabookování stolu je proto sázkou na jistotu, na webu stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a vstupenku do ráje na zemi máte zajištěnou!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru