Dnes vyšlo 15 článků

Praha válčí na Twitteru

První pražská válka je tu. Hrozí právní kroky. Žádají o smazání neoficiálního profilu. Jak malé děti. Jedná se o kontraproduktivního útočícího @PrahaEU (689 sledujících) na neoficiální @PrahaMesto (1 127 sledujících).

Neoficiální Praha se moc pravidel Twitteru nebojí, takže jedinou zbraň, kterou může PrahaEU vytasit je, že neoficiální Praha používá oficiální logo hl. města Prahy, čímž porušuje zákon. Už se v tom ztrácíte, což? Nevadí.

Tento boj je zcela bez smyslu a uplně zbytečný, zejména pokud to hlavní město Praha řeší takto triviálně přes veřejné tweety. Navíc se snaží mazat své Tweety (asi netuší, že se dají vyštrachat z archivu).

A na Twitteru se kvůli tomu strhla bouřlivá diskuze. Není divu. Kvůli takové prkotině by totiž povolával blanické rytíře jen skutečný Twitter jouda.

Aktualizováno (Voldemort): To skutečně nikdo nemá na práci nic lepšího, než dokumentovat to, jestli někdo použil na Twitteru správně logo Prahy či ne? Není třeba žalovat i Wikipedii a nebo Facebook? Mělo by se to prověřit. Co rovnou vyhlásit třetí světovou válku? A nebo nahlásit to tomu nejvyššímu? Třeba Klausovi nebo Zemanovi? Či Lessymu?

Poznámka na závěr. Nemažte své blbé Tweety, vždy se dají dohledat, protože vždy něco může utkvět v nějakém análu. Na internetu.

Bfo4VmmCIAAK53y

Zdroj: www.pooh.cz

Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit. Monstrum, o němž se nemluví. V mládí vojel dort a dostal do nosu. Temná strana Objevit.

Komentáře

Nahoru