Pracujte efektivněji! Představujeme pět aplikací, které vám to usnadní

Dnešní doba je rychlá a my máme dvě možnosti: buďto se tomu přizpůsobit, nebo padnout. Nic mezi neexistuje. Naštěstí existuje celá řada šikovných aplikací, které nám mohou pomoci „přežít“ bez ztráty kytičky.

Připravili jsme pro vás představení pětice aplikací, které mají jediný úkol: zpříjemnit a zefektivnit způsob vaší práce.

1. Evernote

Tato aplikace vám umožní napsat a následně archivovat poznámky ať už jste kdekoli. Existuje ve verzích pro prakticky všechny dostupné platformy (Android, Windows, iOS, Blackberry,…) a navíc disponuje funkcí synchronizace. Je dostupná ve verzích Free, Premium a Bussines.

2. Swiftkey

Také už vás nebaví, že pořád dokola opakujete ty samé překlepy? Pořiďte si tedy aplikaci Swiftkey, která přizpůsobí klávesnici vašemu stylu psaní.

3. Google Inbox

Google Inbox byl vytvořen podle zkušeností s Gmailem, který všichni dobře známe. Pomůže vám při nastavování automatických připomínek, roztřiďovat došlé zprávy a mnoho dalšího.

4. Slack

Slack je ideálním komunikačním nástrojem pro větší pracovní skupiny.

5. FullContact Card Reader

S touto aplikací se zabavíte nesmírně otravné části, kdy hledáte v kupě vizitek jednu konkrétní. Stačí, když si vizitku naskenujete pomocí mobilu a všechny potřebné údaje už budete mít napořád u sebe. Pokud si nedupnete na mobil…

Všechny jmenované aplikace určitě stojí za vaší pozornost. Sice na první pohled vypadají jednoduše, ba přímo banálně, ale věřte, že jejich přínos může být daleko větší, než se na první pohled může zdát.

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru