Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Pracovních příležitostí i díky Mediatelu na Moravě přibývá

Pracovních příležitostí i díky Mediatelu na Moravě přibývá

Pracovních příležitostí i díky společnosti Mediatel na severní Moravě přibývá

Od začátku letošního roku se na severu Moravy objevuje stále více pracovních příležitostí, a to především v sektoru služeb.

Vytváří se tak volná pracovní místa pro schopné obchodníky a lidi s dobrými komunikačními dovednostmi. V Ostravě a Havířově si navíc stále více velkých společností otevírá svá call centra, zaměřená na informační a prodejní podporu.

Vzhledem k tomu, že práce v call centru není určena zcela pro každého a často je hodnocena výhradně na základě pracovního výkonu, nabízejí se volná pracovní místa v průběhu celého roku.

Zájemcům o zaměstnání se tak vyplatí hlídat si nové pozice bez ohledu na trendy a vývoj pracovního trhu v kraji.

Společnost Mediatel, jejíž call centrum se nachází v Havířově, začala hledat celý nový tým na pozice mediální konzultant – specialista telefonního prodeje.

Ve spolupráci s krajským úřadem práce tak může dojít k rekvalifikaci pracovníků tak, aby byli schopni se o jednotlivá nabízená místa ucházet.

EKONOMICKÉ TRENDY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Ekonomická situace v kraji má od roku 2006 dlouhodobě klesající tendenci, ovšem rok 2011 byl pro Moravskoslezský kraj v několika ohledech a parametrech pozitivní.

Průměrný plat se sice oproti roku 2010 snížil z 24 554 Kč na 24 174 Kč, kdy vyššího výdělku zpravidla dosahují muži, ale počet nezaměstnaných se ve srovnání s rokem 2010 snížil skoro o 9,5 % uchazečů. Dalším nárůstem je např. zapojení kritické věkové skupiny mezi 45 – 59 lety nebo vzniku ekonomických subjektů v kraji, kterých je více jak 250 000.

Zdroj: ČSÚ

MEDIATEL NABÍZÍ ŘEŠENÍ

Kolik si můžete u společnosti Mediatel vydělat? Zeptali jsme se přímo ve společnosti Mediatel a výsledkem je průměrný celkový měsíční příjem za poslední rok:

– Základní měsíční plat – 12 000,- Kč je pro všechny stejný. V porovnání se shodnou pozicí v Moravskoslezském kraji je to jen 63 %.

– Celkový měsíční příjem – 21 313,- Kč mají v průměru všichni zaměstnanci (zahrnuti jsou i méně výkonní kolegové). To je 93 % průměrného platu v kraji.

– Průměrný měsíční plat nejvýkonnějšího operátora za posledních 12 měsíců – 41 867 Kč. To je již 182 % průměrného platu v kraji.

– Průměrný plat 10 nejlepších operátorů – 28 000,- Kč měsíčně. Opět pro srovnání je to 119% průměrného platu v kraji.

– Garantovaná odměna – 3 000,- Kč. S ohledem na to, že první měsíc pracovního poměru probíhají vstupní školení, může získat zaměstnanec k základu garantovanou odměnu.

A co vás v takovém call centru může čekat? Jsou to příznivé pracovní hodiny, ale také odpovídající finanční ohodnocení zaměstnanců a jejich zvýhodnění oproti konkurenci.

„Naše call centrum sídlí v Havířově již od roku 2009, ale díky jeho úspěchům a dalšímu rozvoji naší firmy nyní potřebujeme rozšířit jeho řady,“ říká ředitelka oddělení Lidských zdrojů společnosti Mediatel Zuzana Pillerová.

„Našimi zaměstnanci jsou hlavně místní lidé, protože pro mnoho z nich je dojíždění do nedaleké Ostravy již finančně a časově náročnější a méně výhodné. Pro naše nováčky máme připraveno třídenní školení a velmi zajímavý systém finančního hodnocení.“

A dodává: „My nehledáme rozené obchodníky, ale kolegy s obchodním potenciálem. Vše ostatní jsme schopni zajistit sami. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.“

Kontakt:

MEDIATEL, spol. s r.o.

Anna Urbanová

Hlavní třída 387 / 45

736 01 Havířov

Česká republika

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu s grafy, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru