Dnes vyšlo 15 článků

Práce snů: Společnost vám zaplatí 220 000 korun měsíčně za to, že cestujete po světě a žijete v luxusních domech

Cestování je v současné době koníčkem mnoha digitálních nomádů, kteří mohou pracovat v podstatě odkudkoliv. Pokud však nepatříte mezi technologiemi políbené jedince, i přestože byste rádi cestovali, aniž byste ztratili pravidelný příjem, občas se nějaká atraktivní nabídka na práci najde. Jedna luxusní rekreační společnost THIRD HOME před několika měsíci na sociální síti Facebook vyvěsila doslova práci snů.

Společnost THIRD HOME nabízela nejlepší práci na planetě s měsíční mzdou 10 000 dolarů, což je v přepočtu 220 000 korun. Jedinou náplní práce bylo cestovat po světě a bydlet v extrémně drahých domech. Sice se jednalo pouze o práci na tři měsíce, přičemž během této doby musel člověk bydlet v 12 různých nemovitostech THIRD HOME za několik milionů dolarů. Dokonce onen vybraný nemusel cestovat sám, společnost mu dovolovala vzít si s sebou parťáka, avšak ten si musel veškeré cestování výdaje hradit sám.

Každopádně, přestože to zní úžasně, až neuvěřitelně, už je docela pozdě, protože pozice byla volná před sedmi měsíci. I tak jsme vás chtěli inspirovat a motivovat, že občas se objeví práce, po které celý život toužíte. Potom jen stačí chytnout šanci za správný konec.

Zdroj: Harpers Bazaar

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru