Tisková zpráva: PR Newswire v Evropě uvádí integrovanou platformu Agility(TM)

PR Newswire v Evropě uvádí integrovanou platformu Agility(TM)

Společnost PR Newswire v Evropě uvádí integrovanou mediální, komunikační a workflow platformu Agility(TM)

Společnost PR Newswire dnes oznámila uvedení své platformy Agility(TM) v celé Evropě. Platforma Agility spojuje bezkonkurenční databázi novinářů PR Newswire, obsahující přes 700 000 globálních redakčních kontaktů, se sofistikovanými nástroji zacílení pro tradiční a sociální média, kompletní výkaznictví a bezproblémový přístup k drátové a e-mailové distribuční síti PR Newswire, která je přední sítí na trhu. To vše je spojeno dohromady prostřednictvím jednoho přihlášení do systému a jediného intuitivního panelu.

Prezidentka společnosti PR Newswire pro oblasti EMEA a Indie Lisa Ashworth ve svém komentáři k uvedení platformy na evropský trh řekla: „Platforma Agility poprvé umožňuje uživatelům účinně komunikovat s novináři, bloggery a s těmi, kteří ovlivňují společnost a sledovat provoz v reálném čase napříč širokou škálou sítí a platforem z jednoho místa.

Data platformy Agility jsou sémanticky řízená, takže uživatelé budou dostávat výsledky bez ohledu na šum a získají smysluplný, relevantní a užitečný vhled do sociálních, online, tiskových i vysílaných médií.“

Platforma Agility(TM) umožňuje také integrovat data vlastních kontaktů a působí jako moderní workflow systém, který umožňuje v rámci platformy spolupracovat s kolegy a klienty.

Předplatitelé budou mít přístup a získávat zprávy o všech aktivitách od sociálního cítění přes trendová témata a konkurenční činnost až po podrobné metriky zapojení včetně metrik distribuce vydání. Tyto údaje lze vizuálně podporovat pomocí plnobarevných tabulek a grafů.

Díky více než 800 inovátorům na celém světě (plus 400 v Evropě) se Agility(TM) rychle etabluje jako nejvíce inovativní a nejefektivnější produkt mediálního zapojení na trhu.

Chcete-li se o platformě Agility(TM) dozvědět více, klikněte zde:

https://www.multivu.com/players/English/51357-prnewswire-agility-europe/

O společnosti PR Newswire

PR Newswire (https://www.prnewswire.co.uk) je přední světová společnost v oblasti inovativních komunikačních a marketingových služeb. Její služby umožňují marketérům, firemním mluvčím, manažerům pro udržitelnost, manažerům pro vztahy s investory a mnoha dalším využívat připojení k obsahu a oslovit své cílové skupiny na celém světě a povzbudit poptávku napříč všemi kanály.

Před téměř 60 lety byla společnost PR Newswire průkopníkem distribuce komerčních zpráv. Dnes poskytuje koncová řešení pro tvorbu, optimalizaci a cílení obsahu – od multimédiálních mikrostránek až po vysoce vlivná videa k multimediálním tiskovým zprávám. Dále provádí distribuci obsahu a měření výsledků napříč tradičními, digitálními, mobilními a sociálními kanály.

Díky kombinaci největší světové vícekanálové distribuční sítě s nejkomplexnějšími workflow nástroji a platformami umožňuje společnost PR Newswire světovým podnikům řídit poptávku a zacílit na příležitosti všude tam, kde existují. PR Newswire slouží desítkám tisíců klientů v pobočkách v Severní a Jižní Americe, v oblastech EMEA a APAC a reprezentuje společnost UBM plc.

Kontakty: Garry Durston,

Ředitel marketingové komunikace pro oblast EMEAI

PR Newswire

+44-(0)20-7454-5115

garry.durston@prnewswire.co.uk

Video: https://www.multivu.com/players/English/51357-prnewswire-agility-europe/

Zdroj: PR Newswire

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru