Tisková zpráva: PR Newswire a Global Alliance podepsaly smlouvu o spolupráci

PR Newswire a Global Alliance podepsaly smlouvu o spolupráci

Dvě globální pokrokové PR organizace spojily síly v partnerské smlouvě, která by měla být přínosem pro obě strany a měla by pomoci udržet PR odborníky na špici ve svém oboru.

Smlouva spojí dohromady světového poskytovatele PR a firemních komunikačních nástrojů firmu PR Newswire a společnost Global Alliance for Public Relations and Communication Management, konfederaci předních firem působících v oblasti vztahů s veřejností a řízení komunikace, která má více než 160 000 členů v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Asii, Africe a Oceánii.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131017/647534-a )

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131017/647534-b )

Partnerská smlouva Global Alliance s firmou PR Newswire je poslední v řadě strategických a přínosných dohod, které společnost uzavřela. Jde o přirozenou alianci mezi globální organizací, která zastupuje odborníky z celého světa, a mezinárodní firmou, která distribuuje zpravodajství v globálním měřítku. Smlouva by měla být přínosem pro obě strany a měla by sloužit PR profesionálům po celém světě.

Global Alliance byla oficiálně založena v roce 2002 za účelem sdílení znalostí a stanovení mezinárodních norem v oblasti vztahů s veřejností v celém světě. Od svého založení realizovala Global Alliance úspěšné projekty, jako například přijetí mandátu Melbourne Mandate, který vyzývá k akci v nových oblastech hodnot pro vztahy s veřejností a řízení komunikace. Na loňské konferenci World Public Relations Forum v Melbourne ho podepsalo 800 delegátů ze 30 zemí. Dalším počinem bylo zahájení světového průzkumu Global Survey, první probíhající globální studie postupů v PR a řízení komunikace na základě dlouhodobé studie GAP. Konference World Public Relations Forum je předním programem společnosti Global Alliance, kde se odborníci na vztahy s veřejností a komunikaci z celého světa setkávají, aby hovořili o hlavních tématech, která souvisí s jejich povoláním. Osmý ročník konference World Public Relations Forum se uskuteční ve španělském Madridu v příštím roce ve dnech 21. – 23. září. Pořadatelem bude společnost Dircom, španělská asociace vedoucích pracovníků v oblasti komunikace a tématem akce bude „Komunikace se svědomím“.

PR Newswire, součást UBM plc, je přední firmou působící v oblasti komunikačních technologií a distribuce tiskových zpráv již téměř 60 let. Nabízí svým klientům koncová řešení zaměřená na tradiční, digitální a sociální média. Díky distribuci a cílenému obsahu dodávanému prostřednictvím největší multikanálové distribuční sítě, má společnost PR Newswire skutečně globální pokrytí a nabízí své služby klientům v oblasti EMEA, Indii, na americkém kontinentě a v asijsko-pacifické oblasti.

Lisa Ashworthová, prezidentka divize PR Newswire pro Evropu a Indii, řekla: „Jsme velmi rádi, že jsme oficiálně navázali partnerství se společností Global Alliance, které, jak doufáme, bude přínosem nejen pro její členy, ale rovněž naše stávající klienty, neboť společně využíváme ty nejlepší postupy.“

Anne Gregoryová, předsedkyně představenstva společnosti Global Alliance, řekla: „Global Alliance a PR Newswire úzce spojuje snaha o nastavení norem v oblasti PR a úsilí o prvenství ve vývoji tohoto průmyslového odvětví. Proto se na vzájemnou spolupráci velmi těšíme.“

O spolenčosti Global Alliance

Global Alliance for Public Relations and Communication Management (https://www.globalalliancepr.org) je konfederace, která sdružuje přední světové asociace a organizace působící v PR a řízení komunikace. Zastupuje 160 000 odborníků a akademiků po celém světě. Cílem společnosti Global Alliance je sjednotit profesi zaměřenou na vztahy s veřejností, nastavit profesionální normy po celém světě, sdílet znalosti ve prospěch svých členů a být globálním mluvčím PR ve veřejném zájmu.

Společnost Global Alliance organizuje akci World Public Relations Forum, která se uskuteční příští rok ve španělském Madridu ve dnech 21. – 23. září.

O společnosti PR Newswire

PR Newswire je předním světovým poskytovatelem nástrojů pro PR a firemní komunikaci, díky kterým mohou klienti distribuovat zprávy a pestrý obsah prostřednictvím tradičních i digitálních kanálů, sociálních sítí v reálném čase s plně funkčním zpravodajstvím a monitorováním.

PR Newswire produkuje, optimalizuje a cíleně dodává zprávy a obsah prostřednictvím největších světových multikanálových distribučních sítí a nabízí nejpřesnější a pravidelně aktualizované zprávy ve zpravodajských databázích již téměř 60 let. PR Newswire má skutečně celosvětové pokrytí a nabízí své služby zákazníkům v oblasti EMEA, Indii, na americkém kontinentě a v asijsko-pacifické oblasti.

Společnost PR Newswire je součástí firmy UBM plc

Kontakty:

Anne Gregory

FCIPR

Předsedkyně představenstva společnosti Global Alliance

Email : a.gregory@leedsmet.ac.uk

Regina Pinna

Global Alliance

Vedoucí administrativy

Email : regina.pinna@usi.ch

Garry Durston

Ředitel pro komunikaci pro oblast EMEAi

Email : garry.durston@prnewswire.co.uk

Tel : +44-(0)207-454-5115

Zdroj: PR Newswire

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru