Tisková zpráva: PR články se službou RETEL.cz

V oblasti on-line marketingu chceme jediné – aby investice do služby byla levná a pro firmu dlouhodobě přínosná. PR články na službě RETEL.cz můžete publikovat prakticky bez omezení. Za jednorázový poplatek můžete publikovat každý měsíc po dobu neomezeně dlouhou. Bez ročních poplatků a bez stresů, zda se investice do služby vrátí. Čím více prostoru ze služby čerpáte, tím více a rychleji se investice vrátí.

PR článek optimalizujte na klíčová slova

Správně napsaný PR článek by měl v nadpisu obsahovat klíčová slova. Než začnete psát samotný článek, věnujte větší důraz nadpisu článku a zamyslete se nad tím, co by měl článek v rámci klíčových slov podporovat a podle toho se snažte nadpis upravit.

Správné umístění je základ

I pro skvěle napsaný PR článek je klíčové jeho umístění. Pro efektivitu je vhodné umístit článek na portál se zaměřením na cílovou skupinu, který by měl by mít dobré hodnocení a nejlépe i vysokou návštěvnost. Ovšem taková místa nejsou zrovna levná. PR služba RETEL.cz na svých stránkách publikuje PR články, přesto se jedná o specializovaný portál se zaměřením na práci, podnikání a firmy. A že se lidé na stránky RETEL.cz opakovaně vrací je patrné z jeho rostoucí návštěvnosti.

Roční poplatky? Ne, pouze jedna platba

Služba RETEL.cz není koncipována na běžném systému ročních poplatků, Ne! Rozhodneme-li se pro RETEL.cz, dle ceníku zaplatíme pouze 3.200,-Kč bez DPH a každý další rok nám bude reklamní prostor automaticky prodloužen zdarma. Žádné další poplatky. A co všechno prostor zahrnuje? Jde o více druhů propagace na jednom místě najednou – vytvoření a opakované zobrazení banneru v sekci firmy nebo profese, vytvoření firemní stránky a její napojení na sociální sítě, publikace stránky v katalogu firem, vytvoření firemního profilu a jednoho PR článku.

Poté můžete zdarma rozšiřovat tento prostor o dalších dvanáct článků za rok a můžete tak získávat další klíčová slova a možnosti, jak navázat se zákazníkem dlouhodobý kontakt. Získáte prostor podrobněji se věnovat každému produktu zvlášť a lepší pozice pro vyhledávače.

Navíc jako bonus publikujeme jeden Váš PR článek na službě ČTK.

Chcete začít spolupracovat a dlouhodobě zviditelnit svou firmu? Zkontaktujete redakční oddělení, kde se Vám bude věnovat zkušený autor a PR článek Vám dle Vašeho zadání napíše. Seznamte se ještě dnes se službou RETEL.cz a nechte se zobrazovat bez OMEZENÍ.

Těšíme se na spolupráci

redakce@retel.cz

+420 606 045 009

KONTAKT:

redakce@retel.cz

+420 606 045 009

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru