Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: PR aktivity společnosti Ferrero zajišťuje agentura Weber Shandwick

Partnerem pro zajištění PR aktivit společnosti Ferrero Česká s.r.o. se stala agentura Weber Shandwick, která tak rozšiřuje své portfolio v oblasti FMCG. Agentura bude komunikačně podporovat kromě pralinek Ferrero také kampaně značek Kinder, Nutella a Tic Tac v České republice i na Slovensku. Součástí jsou také aktivity v oblasti korporátní komunikace a CSR. Spolupráce odstartovala v lednu 2015.

„S agenturou Weber Shandwick jsme úspěšně spolupracovali již dříve na několika projektech. Bylo pro nás tedy přirozené s touto agenturou spolupracovat i nadále a výběr tak byl tedy vcelku snadný,“ komentuje navázání spolupráce Antonella Sottero, výkonná ředitelka společnosti Ferrero Česká.

Společnost Ferrero je v současné době čtvrtý největší výrobce cukrovinek na světě. Stojí za značkami, mezi které patří Ferrero Rocher, Nutella, Tic Tac, Kinder Surprise nebo Kinder Bueno. Firma staví zejména na vysoké kvalitě, čerstvosti, inovacích či pečlivém výběru surovin. Ferrero se mimo jiné zaměřuje i na celou řadu cílů v oblasti společenské zodpovědnosti, například formou budování sociálních podniků v rozvojových zemích, nadací společnosti Ferrero pro podporu bývalých zaměstnanců či programem zaměřeným na sportování dětí a mladistvých.

„Společnost Ferrero disponuje naprosto unikátními značkami jako Kinder, Nutella či Tic Tac, které se stali synonymem svých produktových kategorií. Jsme velmi rádi, že můžeme být u komunikace právě těchto ikonických značek,“ dodává Vítězslav Horák, Managing Director Weber Shandwick.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru