Pozor na Královnu slev, podvádí zákazníky

Pozor na Královnu slev, podvádí zákazníky

Slevový portál Královna slev podvádí své zákazníky. Podle vyjádření spotřebitelů a následnému šetření společnost neplní své závazky vůči klientům. 

Spotřebitelský magazín dTest varuje zákazníky před slevovým portálem Královna slev. Dle informací a zkušeností zákazníků se při žádosti vrácení peněz na portál nedovoláte. Lidé si časopisu dTest stěžovali především na to, že po zaplacení zboží buď neobdrželi slevový kupon vůbec a pokud ano, tak jej dodavatelé zboží nechtěli přijmout.

dTest za základě této skutečnosti provedl šetření a zjistil, že Královna slev závazky vůči klientům skutečně neplní a nedodržuje je ani vůči dodavatelům zboží a poskytovatelům služeb. Smluvním partnerům portál neplatí a ti pak služby logicky odmítají poskytovat.

Provozovatelem slevového portálu Královna slev je společnost Gelikon Praha, na kterou byl pro neplnění sjednaných závazků již dvakrát podán návrh na zahájení insolvenčního řízení.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru