Poznáte, kdo na tomhle videu jde pozpátku?

Na první pohled to vypadá na obyčejnou procházku po Tokiu, při které Ludovic Zuili prošel snad celé Tokio. Navštívil ty nejrušnější ulice, nejznámější turistické místa, či obrovské obchodní domy. A mnoho lidí si ho přitom fotilo, či si s ním dělalo selfie.

Jeho recept je přitom jednoduchý – stačilo jít pozpátku. Ale to vám při sledování videa pravděpodobně hned nedojde. Proč? Video je totiž rovněž přehrávané pozpátku.

To celé vytváří unikátní dojem.Vypadá to, že tento 28letý muž chodí normálně, zatímco všichni ostatní chodí pozpátku. Ve videu nahoře můžete vidět jenom malinkatou část celého akce – asi nějakých 5minut.

Celá nahrávka trvá přitom 9 hodin. A byla odvysílaná francouzskou televizní stanicí. Takové filmy jsou součástí „módy“ na takzvané Slow TV – jedná se o telemarathon, který zachycuje obyčejné dění či události od začátku do konce.

Zdroj

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru