Dnes vyšlo 15 článků

PowerRay: Podvodní dron pro dokonalý rybolov!

Společnost PowerVision představila svůj nový podmořský dron s názvem „PowerRay“. Tento podvodní robot prý bude revolucí v rybolovu. Je určen jak do sladkých, tak do slaných vod a ponoří se až do hloubky 30 metrů.

vodni dron

powerray-drone-fishing-designboom02

PowerRay je podvodní dron, který může zcela změnit styl rekreačního rybolovu. Tento podmořský robot se dokáže ponořit až do hloubky 30 metrů a detekovat ryby v hloubce až 40 metrů. Nechybí ani háček s návnadou pro snadné chytání ryb.

powerray-drone-fishing-designboom01

Dron svému majiteli odešle informace o nalezených rybách včetně obrázku i údajích o okolní krajině a teplotě prostřednictvím aplikace, která je k dispozici jak pro iOS, tak pro Android. Rybáři mohou v reálném čase sledovat podmořský život na fotografiích i ve videích v reálném čase.

powerray-drone-fishing-designboom03

Tato funkce je zajištěna 4K UHD kamerou, kterou je PowerRay vybaven. Dokonalý zážitek z pozorování podvodního světa pak zajistí kombinace tohoto dronu s Google brýlemi pro virtuální realitu.

powerray

Rybáři se zkrátka mají na co těšit!

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru