PowerMe: nabíjení a sdílení napříč různými zařízeními

PowerMe je nabíjecí kabel all in one, který byl představen na crowdfundingovém webu Indiegogo. PowerMe dokáže nabít všechna zařízení s micro USB konektorem pomocí jiného zařízení. Slouží také ke sdílení souborů mezi zařízeními.

Mobilní zařízení jsou všude kolem nás a jsou potenciálním zdrojem energie. Můžete si například nabít váš smartphone pomocí mobilního telefonu vašich přátel.

2015-11-28_220328

Kompatibilita

PowerMe dokáže nabít naterii vašeho Windows phonu, mobilního telefonu s Androidem, Blackberry, Apple, sluchátka, fotoaparát a další – stačí, že tato zařízení mají konektor micro USB. Už nebudete muset nosit na cesty tak těžké zařízení jako powerbank. Stačí jeden malý kabel – PowerMe a další zařízení, ze kterého získáte potřebnou energii.

iphone

Nabíjení iPhonu

PowerMe dokáže nabít i váš iPhone díky adapteru se systémem iOS. Budete-li pak chtít dobít baterii jiného zařízení, stačí tento adapter jednoduše odpojit.

Design

Design PowerMe byl navržen tak, aby bylo možné mít jej vždy po ruce. Je možné tento kabel nosit například jako přívěšek na klíčích.

keychain

Různé barvy

K dispozici budou různé barvy PowerMe.

2015-11-28_222018

PowerMe je možné pořídit na Indiegogo za cenu od 11 dolarů, tedy cca cca 264 Kč.

Zdroj/foto: indiegogo

Komentáře

Nahoru