Powerbanka s 10 000 mAh brzy za 120 Kč

Určitě jste se několikrát dostali do situace, kdy se vám na cestách vybil smartphone. Procenta baterie ubývají před očima a mnohdy nestačí ztlumit jas displeje a aktivovat úsporná opatření. Pakliže jste ostříleným uživatelem smartphonů, jistě víte, že řešením je powerbanka. Přenosný zdroj energie s 10 400 mAh je dnes od značky Xiaomi dostupný za 300 Kč. Nyní však konkurenční značka Elephone přichází s ještě levnější nabídkou.

Společnost Elephone na trhu představí powerbanku s 10 000 mAh za pouhých 4,99 dolarů (cca 120 Kč bez DPH). Powerbanka bude za tuto neuvěřitelnou cenu dostupná v několika barevných provedeních. Disponuje dvěma USB sloty a jedním microUSB. Samozřejmostí je tlačítko pro aktivaci napájení. Powerbanka značky Elephone bude brzy na trhu k dostání.

11

Powerbanka za 120 Kč

Zdroj / Foto: Gizchina

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru