Povede se vám ubránit Evropu před Islámským státem?

Polské studio Destructive Creations na svých stránkách uvádí, že pracuje na počítačové hře IS Defense, což je hra, ve které musíte ubránit Evropu před Islámským státem. Povede se vám to?

IS Defense je hra, politická fikce, odehrávající se v roce 2020 – kdy se expanze ISIS vymkla z rukou. Získali celou severní Afriku, šíří své genocidní chápání světového řádu. Silně ozbrojený, silný v číslech a připravený na všechno, zahajuje Islámský stát invazi do Evropy přes celé Středozemní moře.

Cílem této hry je zničit co nejvíce útočníků

Jako hráč převezmete roli operátora stacionárního kulometu NATO nasazeného k obraně břehů Evropy. Vašim hlavním úkolem je zničit tolik útočníků, kolik bude jen možné, až do své slavné smrti. K dispozici budete mít svůj kulomet a raketomet. V průběhu této hrdinské obrany dostanete příležitosti k modernizaci své výstroje, těla a armádní hodnosti – což ovlivňuje účinnost zavolané podpory.

Tato hra je náš malý vedlejší projekt a je naším osobním vetem proti tomu, co se děje v dnešní době na Blízkém východě. Stejně tak jde o pokus vzkřísit téměř mrtvý žánr her, jako je „Operation Wolf“ nebo „Beach Head“ – za použití nejmodernějších technologií a moderní adaptace,” uvádí polské studio Destructive Creations.

V případě, že s vám tato hra zalíbila, můžete si jí už teď předobjednat za 6,66 euro (180 korun).

IS-Defense

Je rok 2020, Islámský stát získává kontrolu nad celou severní Afrikou. Nyní provádí invazi do Evropy. Je na tobě ubránit starý kontinent

Zdroj: Destructivecreations

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru